Dainininkas Michaelas Buble su žmona Luisana laukiasi sūnaus

Dainininkas Michaelas Buble su žmona Luisana Lopilato / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Dainininkas Michaelas Buble su žmona Luisana Lopilato / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-03-14 17:00
AA

Pirmagimio su žmona Luisana Lopilato (25) besilaukiantis dainininkas Michaelas Buble (37) pasidalijo džiugia žinia – pora turės sūnų.

Kanadiečių atlikėjas apie tai papasakojo laikraščiui „New York Post“. „Mes tokie laimingi! Mes ką tik atvykome iš ligoninės ir sonograma buvo pakankamai aiški – tai berniukas. Mes esame sujaudinti“, – atviravo dainininkas.

Pora apie pagausėsiančią šeimą pranešė specialia vaizdo žinute šių metų sausio 24 dieną. Jie parodė savo gerbėjams ultragarso nuotrauką, o fone skambėjo M.Buble daina „Haven‘t Met You“.  

Michaelas ir Luisana tuokėsi tris kartus. 2011 metų kovo 31 dieną pora susituokė civilinėje ceremonijoje Buenos Airėse, diena vėliau ceremonijoje, kurioje dalyvavo 300 svečių ir gegužės mėnesį kitoje ceremonijoje Vankuveryje, rašo Usmagazine.com.

„Milijonus kartų sakiau Luisanai, kad norėčiau turėti vaikų. Bet visada pridurdavau, kad tik tada, kai ji bus pasirengusi – kai jaus, kad pagyveno pakankamai, kad pasilinksmino iki soties ir padarė viską, ko norėjo“, – po vestuvių pasakojo M.Buble.