Dainininkas Ricky Martinas skiriasi su vyru Jwanu Yosefu: žinią pakomentavo patys sutuoktiniai

Ricky Martin ir Jwanas Yosefas / „Scanpix“ nuotr.
Ricky Martin ir Jwanas Yosefas / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-07-06 15:44
AA

Subyrėjo populiaraus dainininko Ricky Martino (51) ir jo sutuoktinio dailininko Jwano Yosefo (38) santuoka. Mylimieji buvo susituokę šešerius metus.

Po šešerių santuokos metų skiriasi Ricky Martinas ir Jwanas Yosefas, pranešė „People“.

„Nusprendėme nutraukti santuoką su meile, pagarba ir orumu savo vaikams, gerbdami tai, ką kaip pora patyrėme visus šiuos nuostabius metus.

Dabar mūsų didžiausias troškimas – toliau turėti sveiką šeimos dinamiką ir santykius, pagrįstus taika ir draugyste, kad galėtume tęsti bendrą mūsų vaikų auklėjimą, išsaugodami pagarbą ir meilę vienas kitam“, – bendrame pareiškime „People“ teigė Ricky ir Jwanas.

Ricky Martin ir Jwanas Yosefas / „Scanpix“ nuotr.

Besiskirianti pora turi du bendrus vaikus – 2018 m. gimusią dukrą Lucią ir 2019 m. gimusį sūnų Renną.

R.Martinas atskirai nuo J.Yosefo dar 2008 m. sulaukė dvynių sūnų Matteo ir Valentino. Juos jis toliau augins vienas.

Ricky ir Jwanas susipažino 2015 m. per instagramą, o dar po šešių mėnesių, pirmą kartą susitikę Londone, pradėjo susitikinėti.

„Jis – menininkas, o aš – kolekcionierius. Ieškodamas meno kūrinių pastebėjau jo darbus, ir jie mane sužavėjo. Dievinu tai, ką jis kuria. Tikrai originalu. O tada... Aš su juo susisiekiau“, – anksčiau apie santykių su mylimuoju pradžią laidoje „Ellen DeGeneres Show“ yra pasakojęs R.Martinas.

Kaip pora jie pirmą kartą oficialiai prisistatė 2016 m. „amFAR Inspiration Gala“ pokylyje ir tais pačiais metais paskelbė apie sužadėtuves, o 2018 m. susituokė.

„Aš vedęs vyras. Per kelis artimiausius mėnesius mes surengsime rimtą vakarėlį. Aš jums duosiu žinią, – tuomet „E! News“ šypsodamasi kalbėjo iš Lotynų Amerikos, Puerto Riko, kilusi muzikos žvaigždė. – Mes davėme priesaiką ir pasirašėme visus būtinus dokumentus, priešvedybinę sutartį ir visa kita. Tai nuostabu. Aš nebegaliu jo pristatyti kaip sužadėtinio. Tai mano vyras. Mano žmogus.“

Abu vyrai, kurie kalba keliomis kalbomis, yra pasakoję apie savo pasiryžimą perduoti tai ir savo vaikams.

„Namuose kalbame ispaniškai, bet jie taip pat kalba angliškai ir prancūziškai, - 2013 m. Ellen DeGeneres laidoje „The Ellen DeGeneres Show“ dalijosi R.Martinas, pažymėdamas, kad jo sūnūs dvyniai mokosi prancūzų mokykloje. – Noriu, kad jie turėtų galimybę susipažinti su viskuo.“

Ricky Martin ir Jwanas Yosefas / „Scanpix“ nuotr.

J.Yosefas sakė, kad vaikus jis moko arabų kalbos.

„Savo vaikus auklėju taip, kad daugiausia dėmesio skiriu arabų, o ne anglų ar švedų kalboms, - teigė jis „My Kali“. – Išmokiau savo dukrą arabiškai skaičiuoti iki 10, o jai tik dveji, ir tai yra nuostabu.“