Dainininkė Adele ir vėl mėgaujasi gyvenimu

Adele / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: „Žmonės“
AA

Per pusantro mėnesio, prabėgusio po žinios apie skyrybas su Simonu Koneckiu (45), Adele atšventė trisdešimt pirmąjį gimtadienį, pastebimai numetė svorio ir, regis, jaučiasi puikiai.

Neseniai ji linksminosi su vėl kartu dainuojančiomis „Spice Girls“ Londone – nuostabiojo mecosoprano savininkė sako, kad ši merginų grupė – jos numylėtinė nuo vaikystės laikų. „Wembley“ stadione akivaizdžiai sulieknėjusi Adele (šaltiniai teigia, esą apvalių formų popžvaigždė atsisveikino su kiek daugiau nei septyniais kilogramais) traukė dėmesį ne mažiau nei Emma Bunton, Geri Horner, Melanie Brown ir Melanie Chisholm (Victoria Beckham sugrįžimo avantiūroje nedalyvauja ir net nepasirodė koncertuose).

Teigiamo požiūrio į kūną fanatikės neturi už ką priekaištauti dainininkei – ji lieknėjo sveikai. Adele bičiulė, Robbie Williamso žmona ir televizijos laidų vedėja Ayda Field sugundė ją lankyti ypatingas pilateso treniruotes su specialiu treniruokliu, vadinamu reformeriu. Jos taiso laikyseną, ugdo lankstumą, gerina pusiausvyrą, stiprina raumenis. Ir – maloni detalė – padeda mesti svorį. Šią sporto šaką vertina tokios žvaigždės kaip Kate Winslet, Madonna, Jennnifer Aniston. Ji įtraukė ir Adele – nors vieninteliame pareiškime po skyrybų ji teigė ketinanti būti pirmiausia sūnaus Angelo (6) mama, berniukas ne toks ir mažas, kad veikli jauna moteris neturėtų kitų interesų. O ir treniruotės jai aiškiai į naudą.

Adele su sutuoktiniu Simonu Konecki / Socialinių tinklų nuotr.

Tiesa, gerbėjai nerimauja, kad sulieknėjusi dainininkė praras savo nuostabų balsą. O ir albumo nebuvo jau seniai – „25“ įrašytas 2015 metais. Bet dainų autorius ir atlikėjas Ryanas Tedderis, dirbęs su Adele prie populiariųjų „Rumour Has It“ ir „Turning Tables“, užsiminė gana dažnai susitinkantis su atlikėja, visiškai atsigavusia po skyrybų.

Kaip ir žadėjo, skyrybų reikalų dainininkė nekomentavo. Tik „US Weekly“ cituoja teismo dokumentą, kuriame teigiama, kad Adele padovanojo Simonui savo namus Beverli Hilse. Dėl sūnaus globos jie irgi, regis, sutarė taikiai. O visų niuansų (pavyzdžiui, kaip pora, kuri, kaip paaiškėjo, nebuvo pasirašiusi vedybų sutarties, pasidalijo turtą) publika greičiausiai niekada ir nesužinos. Adele moka saugoti paslaptis, o Simonas apskritai turbūt nėra išsakęs nė vieno komentaro.

Skaitykite daugiau