Dainininkė Dileta Meškaitė-Kisielienė: „Viskas vyksta savo laiku – ateis jis ir vaikams“

Dileta Meškaitė-Kisielienė / Tomo Juškevičiaus nuotrauka
JŪRATĖ RAŽKOVSKYTĖ
Šaltinis: Žmonės
AA

Jei dėl šio interviu būtų tartasi prieš gerus metus, dainininkė Dileta MEŠKAITĖ-KISIELIENĖ (30) greičiausiai būtų atsisakiusi. „Tada jaučiausi sutrikusi – lyg kryžkelėje, lyg ne savo keliu būčiau ėjusi. Reikėjo permainų, reikėjo pradėti kurti ir įgyvendinti savo svajones, kad būtų apie ką kalbėti“, – neslepia ji.

O iš šalies viskas atrodė tiesiog puiku: buvai populiarėjančios muzikos grupės „Queens of Roses“ narė, su ja ir „Eurovizijos“ atrankose jėgas bandėte, ir koncertų nemažai turėjote...

Žinote, kaip būna: darai tą patį, o tikiesi kito rezultato. Bet taip tiesiog nebūna. Lyg ir viskas gerai – ir kompanija, ir žmonės, ir scena, kurios visada siekiau... Bet man trūko manęs – tuose dalykuose, kuriuos dariau, pasigedau savęs. Reikėjo ką nors keisti. Išėjau iš grupės. Nors visiškai nežinojau, kas bus toliau. Nemėgstu žodžio „komfortas“, bet išeiti iš savo įprasto gyvenimo ir ieškoti ko nors naujo visada yra baisu. Žinojau viena: labai noriu paskambinti Leonui Somovui – buvau jo kūrybos gerbėja, labai norėjau su juo dirbti ir įsivaizdavau, kad mūsų kūrybinės auros turėtų sutapti. Bet bėgo dienos, o aš sėdėjau su telefonu rankose taip ir nedrįsdama jam paskambinti. Gal pakels ragelį, išklausys ir pasakys: „Paskambinsiu“, o tai reikš, kad nepaskambins niekada... Bijojau nusivilti. Ačiū draugėms, kurios man spyrė į minkštąją ir liepė skambinti – kaip gali net nebandęs pasakyti sau, kad nepavyko?!

Kaip vyko pokalbis su turbūt populiariausiu ir geidžiamiausiu muzikos kūrėju?

Paskambinau, prisistačiau: „Aš esu Dileta. Dainuoju.“ Leonas išklausė, paprašė atsiųsti keletą savo įrašų, kaip dainuoju, kuriu, – aišku, jis niekada nebuvo apie mane girdėjęs (juokiasi). Išsiunčiau keletą gabalų. Pasirodo, mano vokaliniai gebėjimai jį nustebino. Paklausė: „Kur anksčiau buvai?!“ Tada dar atsiuntė muzikos fragmentą, kad pamėginčiau sukurti melodiją ir tekstą – įrašyčiau ir jam atsiųsčiau. Susijaudinau – dainuojančių yra tūkstančiai, kaip man padaryti įspūdį?! Vaikščiojau po namus ratais su tuo įrašu telefone. Užsidariau vonioje, nes ten geresnė akustika, ir pradėjau... repuoti – to niekada nesu dariusi! Mintyse pati iš savęs juokiausi: „Dileta, na, ką čia darai?..“ Aišku, minutės trukmės įrašų mano telefone buvo virš šimto – vis bandžiau padaryti kuo švaresnį, kuo tobulesnį. Vieną išrinkusi nusiunčiau. Leonas paskambino, pakvietė atvažiuoti pas jį į įrašų studiją. O tada jau buvo lengva ir paprasta, jaučiau, kad kalbamės ta pačia – muzikos – kalba. Viskas prasidėjo nuo vieno kūrinio ir išaugo į draugystę, į albumą „Find You“, kurį išleidome kaip vinilinę plokštelę ir pristatėme šią vasarą.

Skaitykite daugiau