Dainininkė Eglė Jakštytė – nebe vieniša: širdį užkariavo verslininkas iš Klaipėdos

Eglė Jakštytė / Augustės Lankienės/augustes.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dainininkė Eglė Jakštytė (25) į širdį vėl įsileido meilę. Žmonės.lt ji prisipažino puoselėjanti romantiškus jausmus mylimajam Simui.

„Jis vardu Simas. Klaipėdietis, turi savo verslą uostamiestyje“, – daug atvirauti apie mylimąjį nepanoro dainininkė. Pridūrė tik, kad jis – šiek tiek vyresnis.

Tačiau apie tai, kaip užsimezgė jų draugystė, papasakojo: „Mes susipažinome daug seniau. Tiesiog taip gavosi, kad pradėjome bendrauti klubo Klaipėdoje atidaryme, maždaug prieš mėnesį. Ten susitikome jau būdami pažįstami, tačiau iš esmės nuo tada ėmėm rodyti vienas kitam dėmesį.“

Prieš kelias dienas E.Jakštytė „Facebook“ tinkle publikavo nuotrauką, kurioje įsiamžino laikydama didžiulę gėlių puokštę. Tik tada dar neatviravo apie savo jausmus.

Eglė Jakštytė / Asmeninio albumo nuotr.

Apie savo naują draugystę Eglė bičiuliams fesibuke pranešė tik šį savaitgalį. Eglė Žmonės.lt prisipažino, kad Simas jai labai patinka.

„Man jis labai patiko, aš jam irgi labai iškart patikau. Jam nereikėjo labai daug dėl manęs kariauti. Manau, taip jau būna... Kad aplanko tas jausmas, kai supranti, jog šis žmogus – tavo. Aš taip ir supratau ir, manau, tokiu jausmu reikia vadovautis“, – sakė E.Jakštytė.

Žmonės.lt žiniomis, naujasis E.Jakštytės širdies draugas – klaipėdietis verslininkas Simas Budrys.

TAIP PAT SKAITYKITE: Naujo Klaipėdos kokteilių baro atidaryme šventė ir Natalija Bunkė, ir Danielius Bunkus su drauge

Skaitykite daugiau