Goda Alijeva dėl santykių šeimoje laikosi tvirtos pozicijos: „Mūsų šeima – mūsų asmeninis reikalas“

Goda Alijeva su vyru Rolandu / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Goda Alijeva su vyru Rolandu / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-06-18 14:51
AA

Pasirodžius pranešimams, kad dainininkės Godos (32) ir krepšininko Rolando (33) Alijevų šeima išgyvena santykių krizę, Goda išsakė savo poziciją. Viešu asmeniu savęs nelaikanti moteris portalui Žmonės.lt pasakojo, kad nėra smagu, kai aplinkiniai braunasi į jų su Rolandu asmeninę erdvę. Kol kas oficialių skyrybų nebuvo.

„Skyrybos yra skyrybos. Nemalonus reikalas, tačiau paties fakto – nėra“, – sakė G. Alijeva.

Moteris nusprendė laikytis tvirtos pozicijos ir asmeninių savo šeimos reikalų į viešumą netempti bei detalių nepasakoti.

„Mūsų šeima – mūsų asmeninis reikalas. Asmeniniai santykiai. Nemalonu, kai visi aplinkiniai klausinėja apie privačią erdvę ir privačius reikalus. Kaip kas bus – neaišku. Viskas išsispręs“, – kalbėjo Goda.

Goda ir Rolandas Alijevai / Asmeninio albumo nuotr.

Primename, kad Goda ir Rolandas Alijevai savo vestuves atšoko 2009 metais Birštone, Šv.Antano bažnyčioje. Vestuvių vietą pora tuomet slėpė, tačiau nepaisant to, Birštone juos sutiko gausus būrys fotografų.

Vestuvių ceremonija buvo uždara, nufotografuoti jaunavedžius galėjai tik prie bažnyčios.

2010-aisiais Goda ir Rolandas susilaukė pirmagimės Tėjos. Po trijų metų porai gimė dar vienas vaikas. Sūnų jie pavadino Amiliu.

Skyrybų krizę išgyvenanti Goda sako, kad pasilieka teisę į viešumą nekelti jų privataus šeimos gyvenimo detalių. Juolab, kad oficialiai taško skyrybų byloje nei vienas, nei kitas kol kas nepadėjo.