Dainininkė Ieva Zasimauskaitė ruošiasi vestuvėms – netrukus ištekės antrąkart

Ieva Zasimauskaitė
Ieva Zasimauskaitė
Šaltinis: Žmonės
2021-06-14 14:54
AA

Dainininkė Ieva Zasimauskaitė ruošiasi tekėti antrąkart – praėjusiais metais su vyru Mariumi Kiltinavičiumi išsiskyrusi atlikėja santuokos įžadus duoti turėtų dar šį mėnesį.

Kaip skelbia portalas alfa.lt, I.Zasimauskaitė už savo gero bičiulio krišnaito Simo Grabausko ištekėti planuoja birželio 21-ąją: judviejų pavardės įrašytos civilinės metrikacijos sąrašuose. Vaišnavų vienuolis Simas Grabauskas taip pat yra VšĮ „Balaramos naujienos“ direktorius. 

Portalui Žmonės.lt susisiekus su Ieva, ji komentuoti būsimų vestuvių nepanoro.

Primename, kad Ievos santuoka su krepšinio treneriu Mariumi Kiltinavičiumi oficialiai nutraukta 2020-ųjų liepą. Tada Ieva Žmonės.lt pasakojo, kad su vyru skirtingais keliais pasuko jau senokai, nors oficialiai išsiskyrė tik praėjusių metų liepą.

Kalbėdama apie iširusią santuoką Ieva buvo nuoširdi – šis laikotarpis jai buvo ir skaudus, ir vertingas. „Aš labai įskaudinau Marių ir kiekvieną dieną galvoju, kada jis man atleis ir kada vėl su manimi kalbėsis“, – tuomet prisipažino žinoma moteris.

Ieva Zasimauskaitė ir Marius Kiltinavičius / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Žurnalui „Ji“ atlikėja taip pat buvo pasakojusi, jog po devynerius metus trukusių santykių padėti tašką jai nebuvo lengva. 

„Niekam nelinkiu skyrybų, nes santuoka, šeima man – didelės vertybės. Šiam žingsniui ryžausi tik išbandžiusi visas įmanomas galimybes likti kartu. Mėginome ne vieną sykį, bet mūsų atveju tiesiog nepavyko. Nepateisinu spontaniškų poelgių, kai poros dėl menkniekių susipyksta ir jau trenkia durimis. Tik tuomet, kai supranti, jog kitas žmogus bus laimingesnis gyvendamas atskirai, nelieka nieko kita kaip uždaryti tas duris“, – tada kalbėjo I.Zasimauskaitė.

Žmonės.lt primena, kad su Mariumi Kiltinavičiumi Ieva Zasimauskaitė prie altoriaus žengė 2015 metais. Į Kauno Šv. arkangelo Mykolo bažnyčią nuotaką tuomet atlydėjo tėtis. Po vestuvių Ieva pasirinko vyro pavardę ir tapo Kiltinavičiene.

Ievos Zasimauskaitės ir Mariaus Kiltinavičiaus vestuvės Kaune (68 nuotr.)
+62