Dainininkė Jessie J buvo priversta slėpti savo tikrąją seksualinę orientaciją

Jessie J / „Scanpix“ nuotr.
Jessie J / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2012-04-20 12:28
AA

Anksčiau atvirai apie savo biseksualumą prisipažinusi dainininkė Jessie J iš tiesų yra lesbietė, tačiau buvo priversta slėpti savo tikrąją seksualinę orientaciją.

Naujoje neoficialioje Jessie J biografijoje, kuri pavadinta „Jessie J: Who's Laughing Now“ teigiama, kad 24-erių atlikėja negalėjo atvirauti apie savo potraukį moterims dėl paprastos priežasties – kad neprarastų populiarumo. Nurodoma, kad Didžiosios Britanijos projekto „The Voice“ mokytoja gavo tokius nurodymus iš savo įrašų kompanijos „Universal“. Teigiama, kad su tokiomis sąlygomis dainininkė sutiko bijodama prarasti kontraktą.

Knygos autorė Chloe Govan rašo, kad pirmą kartą esanti lesbietė Jessie J, kurios tikrasis vardas Jessica Ellen Cornish, suvokė būdama 17-os.

„Jai buvo primygtinai patarta neišsiduoti. Kai kuriems žmonėms atrodė, kad kur kas madingesnis biseksualios, o ne lesbietės atlikėjos įvaizdis. Patarėjai tikino, kad tokia pozicija tik paryškins jos žavesį“, – rašo Ch.Govan.

Praėjusių metų kovą Jessie J prasitarė, kad jai labai patinka dainininkė Rihanna ir teigė esanti biseksuali. „Niekada to neneigiau. Taip, aš susitikinėjau ir su merginomis, ir su vaikinais“, – sakė ji.