Dainininkė Jessie J per „Raudonos nosies dieną“ galvą nusiskuto plikai

Jessie J „Raudonosios nosies dienos“ labdaros telemaratone paaukojo savo plaukus / „BBC One“ stopkadrai
Jessie J „Raudonosios nosies dienos“ labdaros telemaratone paaukojo savo plaukus / „BBC One“ stopkadrai
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-03-15 22:04
AA

Dainininkė Jessie J (24) prieš pusantrų metų pažadėjo labdaringais tikslais nusiskusti galvą plikai. Kaip tarė, taip ir padarė. Savo išpuoselėtus juodus plaukus, kurių pavydi ne viena moteris, britė paaukojo „Comic relief“ rengiamai ir tiesiogiai per BBC transliuojamai „Raudonos nosies dienai“.

„Nusiskusti galvą labdaros tikslais žadėjau jau seniai. „Comic relief“ man suteikė progą, tad bandysiu surinkti kiek įmanoma daugiau lėšų. „Raudonos nosies dieną“ aš žiūriu nuo vaikystės ir man yra didžiulė garbė šiais metais prisidėti prie jų komandos. Taip, per šią „Raudonos nosies dieną“ tiesioginiame eteryje aš nusiskusiu galvą plikai“, – dar prieš kelias savaitės tikino dainininkė ir prisipažino, kad nepaisant baimės ji būtinai įgyvendins šį pažadą.

Jessie J labdaros vardan nusiskuto plikai (7 nuotr.)
+1
Jessie J / „Comic relief“ nuotr.

Jubiliejinėje 25-oje „Comic relief“ rengiamoje akcijoje buvo siekta pagerinti praeitų metų rekordą, kuomet paaukota daugiau nei 73 milijonai svarų sterlingų.

Prieš penktadienio renginį Dara O‘Briain, Melanie C, Jackas Dee ir Gregas Jamesas parsiryžo ekstremaliems išbandymams ir leidosi į kelionę Zambezės upe. 100 km įveikusios pramogų pasaulio žvaigždės siekė surinkti milijoną svarų sterlingų Zambijos mažiesiems gyventojams. Penktadienio vakarą grupė pasidalijo savo įspūdžiais iš Afrikos.

Scenoje taip pat pasirodė aktorius Jamesas Cordenas, kuris įkūnijo serialo „Gavin and Stacey“ personažą Smithy. Vaikinų grupė „One Direction“ atliko specialiai šiam renginiui sukurtą legendinės grupės „Blondie“ dainos „One Way or Another“ ir „The Undertones“ „Teenage Kicks“ kokteilį.

Apie „Raudonos nosies dieną“

„Raudonos nosies diena“  – visame pasaulyje populiari socialinė akcija, 2012-aisias pirmą kartą buvo rengiama ir Lietuvoje. Jos metu renkamos lėšos pasirinktai paramai, labdaros fondui ar tiesiog kilniam tikslui (Lietuvoje vykusio renginio metu surinktos lėšos buvo skirtos „Klounai be sienų“ iniciatyvai - red. past.).
„Raudonos nosies diena“ pirmą kartą surengta Didžiojoje Britanijoje 1988 metais. Garsiausi komikai paskelbė vieną dieną skirsiantys sergantiems vaikams. Įkvepiančiu pavyzdžiu užsikrėtė paprasti gyventojai ir pasaulinio masto žvaigždės Jungtinėse Amerikos Valstijose, Australijoje, Vokietijoje, Rusijoje, Suomijoje.