N-18 turinys
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio.Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
TAIP
NE

Dainininkė Jessie J pasirinkusi permatomus apdarus pademonstravo seksualią figūrą

Jessie J / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Britų dainininkė Jessie J (25) – tikra bebaimė ir jai, rodosi, neegzistuoja jokios moteriškos paranojos. Štai dėl kilnaus tikslo ji nusiskuto plikai galvą, o šeštadienį „Radio City Live“ vakarėlyje pasirodė iššaukiančiai apsirengusi.

Liverpulyje, „Echo“ arenoje  vykusiame renginyje, kuriame ji koncertavo, Jessie J pasirodė labiau nusirengusi, nei apsirengusi. Na, jei ne visai nuoga, tai bent jau pametusi kelnes.

Šviesiai nusidažiusi ataugančius plaukus dainininkė vilkėjo balta palaidine, kurios priekis ir galas buvo itin suraižytas, tad jos liemenėlė matėsi lyg ant delno. Taip pat puikiai matėsi kelnaitės. Apatinis trikotažas ir sportiniai bateliai, kaip ir marškinėliai, buvo balti.

Keistoką įvaizdį sustiprino ant kaklo kybančios auksinės grandinės, padūmavusių akių šešėliai ir rožinės spalvos lūpos. Ką čia ir bepridursi, geriau patys pasižiūrėkite, kaip atrodė Jessie J:

Skaitykite daugiau