Dainininkė Simona Milinytė tapo Kalėdų Senelio mūza

Simona Milinytė / Renginio organizatorių nuotr.
Simona Milinytė / Renginio organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-12-14 16:49
AA

Prieš kelias dienas oficialiai pilnamete tapusi dainininkė Simona Milinytė, draugams ir artimiesiems jubiliejaus šventę rengianti šeštadienį, iškilmių rytą užsiėmė ne grožio procedūromis, o talkino Kalėdų Seneliui, atvykusiam pasveikinti vaikų, susirinkusių viename Kauno prekybos ir pramogų centrų, bei pristačiusio „Dovanų banką“.

„Labdaros idėjos man artimos, todėl, gimtadienio rytą suskubau ne puoštis, o prisidėti prie gerumo misijos, kurios metu kauniečių paaukotos rašymo priemoonės, žaislai, saldumynai bus perduoti dienos centrus lankantiems vaikams“, – sakė S.Milinytė.

Simona Milinytė Kaune talkino Kalėdų Seneliui, atvykusiam pasveikinti vaikų (41 nuotr.)
+35

Daugybės komplimentų iš Kalėdų Senelio sulaukusi, kalėdinę dainą atlikusi jubiliatė nuo žilabarzdžio dovanų gavo kosmetikos rinkinį. Gėlių ir sveikinimų ji sulauks ir tuomet, kai vakare priims į šventę atvykusį būrį kviestinių svečių.

Tikrąją gimtadienio dieną, gruodžio 12 – ąją, 10.23 val. S.Milinytė buvo pasveikinta tėvų. Marija ir Albertas Miliniai dukrai, sulaukusiai aštuoniolikos, įteikė rėmelį su išsaugotomis pirmosiomis mažylės nuotraukomis bei po kūdikio gimimo ligoninėje ant rankutės jam užrišta juostele, kurioje pažymėtas gimimo laikas.

„Dovana mane labai sujaudino“, – sakė S.Milinytė, pridurdama, jog mylimiausi žmonės ją taip pat apipylė gėlėmis, grožio reikmenimis, papuošalais. „Pasirodymas  čia yra pirmasis mano viešas kaip pilnametės muzikinis debiutas!“, – su šypsena sakė S.Milinytė.

Kalėdinis renginys Kaune / Renginio organizatorių nuotr.