Dainininkei Beyonce gydytojai paskelbė griežtą nuosprendį

Beyonce / „Scanpix“ nuotr.
Beyonce / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-02-24 18:45
AA

Nors dainininkė Beyonce (35) buvo užsimojusi dalyvauti garsiajame „Coachella“ festivalyje Kalifornijoje, JAV, organizatoriai į šį užmojį nuo pat pradžių žiūrėjo nepatikliai.

Tam buvo priežasčių – Beyonce dukters laukimasis buvo sudėtingas. Dabar mergaitei Blue Ivy – jau penkeri. O dabar dainininke juk laukiasi net dvynių.

Bet šį klausimą išsprendė gydytojai – dainininkei jie uždraudė dalyvauti festivalyje, kuris numatytas balandžio 14-23 dienomis.

„Beyonce artimiausius mėnesius gydytojų nurodymų turi vesti kur kas ramesnį gyvenimo būdą, todėl meno ir muzikos festivalyje „Coachella“ žvaigždė nedalyvaus. Tačiau mes džiaugiamės galėdami pranešti, kad 2018 m. rengiamo festivalio pagrindinė atlikėja bus Beyonce“, - teigiama festivalio organizatorių pranešime.

Jei kas nors norėtų papriekaištauti „Coachella“ rengėjams, nieko nepeštų: festivalio programa sudaroma labai anksti, naujo grandiozinio renginio kūrimas prasideda vos pasibaigus vienai šventei. Apie Beyonce nėštumą jie sužinojo tuo pačiu metu kaip ir visas pasaulis.

Dvejonių rengėjams kilo iš karto, prisiminus, kaip laukiantis Blue Ivy gydytojai dainininkei rekomendavo lovos režimą. Balandžio mėnesį Beyonce nėštumui būtų apie 30 savaičių. Savo veržlų charakterį ji jau pademonstravo: dainininkė neseniai stebino pasaulį išstojusi su šou įspūdinga šou programa „Grammy“ muzikos apdovanojimų ceremonijoje.

Beyonce su šeima - krepšinio varžybose (4 nuotr.)
„Scanpix“ nuotr.
+1
Kvapą gniaužiantis Beyonce pasirodymas per „Grammy“ (26 nuotr.)
+20
Beyonce apie nėštumą pranešė spalvinga fotosesija (8 nuotr.)
+2
Temos: