Dainininkei Demi Lovato reabilitacija padėjo sužinoti, kas yra tikrieji jos draugai

Demi Lovato 2012-ųjų gruodį / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Demi Lovato 2012-ųjų gruodį / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-05-11 13:46
AA

Dainininkė Demi Lovato grįžusi iš reabilitacijos klinikos sužinojo, kas yra tikrieji jos draugai – įsijungusi tris mėnesius išjungtą telefoną ji terado vos keturias žinutes.

20-metė dainininkė ir muzikinio šou „X Factor“ teisėja britų žurnalui „Company“ pasakojo, kad reabilitacijos klinikoje praleisti trys mėnesiai ne tik padėjo jai susidoroti su savo psichologinėmis problemomis, tačiau pagelbėjo ir atsirinkti tikruosius draugus.

D.Lovato žurnalui pasakojo, kad kol neprispyrė bėdos, ji manė, kad turi labai daug draugų. „Keletą mėnesių prieš atsigulant į kliniką švenčiau savo gimtadienį, kuriame dalyvavo labai daug žmonių, – pasakojo Demi. – Juos aš laikiau artimiausiais savo draugais.“

„Kai po trijų klinikoje praleistų mėnesių grįžau namo ir įsijungiau savo mobilųjį telefoną, kuris visą tą laiką buvo išjungtas, tikėjausi rasti daugybę žinučių ir praleistų skambučių. Radau keturias žinutes. Tai buvo tarsi ženklas, kad privalau atsimerkti“, – pasakojo dainininkė.

Dabar Demi teigia arti savęs prisileidžianti tik tuos žmones, kuriais tikrai pasitiki, ir kiekvieno pažįstamo nebelaiko artimu draugu. „Dabar šalia manęs yra žmonės, kurie, jeigu naktį susilaužyčiau koją, atvažiuotų į ligoninę manęs lankyti. Arba atsilieptų, jeigu skambinčiau jiems 4 val. nakties“, – kalbėjo Demi.

Šį mėnesį naująjį albumą išleisianti Demi teigė, kad ne tik nebeprisileidžia kitų žmonių per arti savęs, tačiau ir pati nesidomi, kas vyksta kitų žmonių asmeniniuose gyvenimuose. „Man tikrai neįdomu, su kuo susitikinėja Taylor Swift. Taip pat neįdomūs ir Harry Styleso meilės reikalai. Aš rūpinuosi savo reikalais ir man keista, kai kiti žmonės taip domisi kitų asmeniniu gyvenimu vietoj to, kad pasirūpintų savuoju“, – savo požiūrį dėstė mergina.

Į reabilitacijos kliniką mergina buvo atsigulusi 2010-aisiais dėl emocinio ir fizinio išsekimo bei mitybos sutrikimų.