Dainininko Radži gautos dovanos: karoliai iš makaronų ir farširuota lydeka

Radžis ir Mindaugas Stasiulis / TV3 nuotr.
Radžis ir Mindaugas Stasiulis / TV3 nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-02-07 10:25
AA

Dainininkas Radžis prieš gerą dešimtmetį įsiveržęs į Lietuvos muzikos sceną, iki šiol turi savo gerbėjų armiją visoje Lietuvoje. Jis pats labiausiai stebisi, kad po tiek laiko žmonės koncertuose vis dar prašo padainuoti dainą, su kuria jis labiausiai ir išgarsėjo – „Ką daryt“.

TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ apsilankęs Radžis vedėjams pasakojo, kad lietuviams jis koncertuoja visame pasaulyje, tačiau geriausios jo kelionės būna... į Panevėžį. „Panevėžys, Žemaičių gatvė. Ten gražiausios vietos, aš ten užaugau, ten vaikščiojau. Ten sava chebra“, – sako Radžis.

Iš Panevėžio kilęs dainininkas pasakoja, kad gerbėjų jis turi visokių ir tikrai ne visas dėmesys yra malonus. Buvo tokia gerbėja, kuri veždavo padėklais farširuotas lydekas, vištas. Sakiau, nereikia man nieko, išmečiau su visais padėklais“, – emocingai kalbėjo Radžis. Jis prisiminė ir kitą ne itin jam patikusią dovaną, kai dar dalyvaudamas TV projekte iš kolegės Agnės Petravičienės gavo karolius iš makaronų.

Laidos vedėjai Justinas Jankevičius ir Mindaugas Stasiulis priminė Radžiui dar vasarą atliktą eksperimentą, kai žmonių gatvėje buvo klausiama, ką jie mano apie dainininką. Tokių įvertinimų, kokius jis išgirdo galėtų pavydėti ne viena Lietuvos muzikos žvaigždė. Viena praeivė, išgyrusi Radžio dainas, taip aiškino jo fenomeną: „Senos moterys labai mėgsta jaunus ir tamsius vyrus“.

Prakalbus apie vieną pirmųjų ir populiariausių hitų „Ką daryt“, dainininkas tik nusistebėjo, kad iki šiol ši daina pageidaujama koncertuose, tačiau „Gero vakaro šou“ vedėjų manymu, stebėtis nėra ko. „Dėl to, kad Lietuvoj mes gyvenam kiekvieną dieną su tuo klausimu: „tai ką daryt?“, – aiškino M. Stasiulis.

„Gero vakaro šou“ šį vakarą taip pat dalyvaus filmo „Grąžinti Nepriklausomybę“ prodiuseris Olegas Šurajevas ir aktorius Marius Repšys, kurie papasakos, kodėl Mariui Repšiui nebuvo skirtas signataro Petro Klimo vaidmuo ir sudalyvaus istoriniame žaidime.

Kuo ypatinga buvo Jono Basanavičiaus lazda ir kokį keistą dalyką jis paliko ateities kartoms degtukų dėžutėje? Kokius raštelius kaimynai palieka Radžiui ir kokią plastinę operaciją jis norėtų pasidaryti? Sužinosite laidoje „Gero vakaro šou“ šį vakarą 20 val. per TV3.

Informacinė ir pramoginė laida „Gero vakaro šou“ – trečiadieniais 20 val. per TV3!