Dainos „Paviršius širdies“ piano versiją pristatanti „Man-go“ žada pokyčių grupėje

„Man-go“ / Asmeninio albumo nuotr.
„Man-go“ / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-06-14 12:44
AA

Merginų grupė „Man-go“ savo gerbėjams pristato dainos „Paviršius širdies“ piano versiją. Tai grupės daina, kuri per nepilnus tris mėnesius kanale „Youtube“ sulaukė daugiau nei 2 milijonų peržiūrų. Naujausią dainos versiją atliko grupės narės Rima ir Gabija, kartu su muzikantu Vytautu Bikumi, su kuriuo jau kuris laikas bendradarbiauja įvairiuose projektuose.

Grupės merginos skuba raminti gerbėjus – trečioji grupės narė Justė pastaruoju metu sulaukia vis daugiau pasiūlymų, susijusių su jos, kaip dizainerės, profesija. Tad ir pastaruoju metu dainininkei teko keletą savaičių išvykti profesiniais reikalais.

„Man-go“ fotosesija / „Harizma“ nuotr.

Rima ir Gabija tuo metu nusprendė laiko veltui neleisti ir kartu su V.Bikumi įrašė lėtesnę ir jausmingą kūrinio „Paviršius širdies“ versiją. Grupė savotiškai lyg ir išlaikė trio principus prie jos prisijungus šiam muzikantui.

„Gal ir neatsitiktinai ši dainos versija gimė būtent Justei išvykus. Tuo metu dalyvavome keliuose projektuose, kuriuose atlikome šią dainą. Žinoma, grįžusi Justė dalyvaus suplanuotuose vasariniuose koncertuose. Tačiau dabar matome, kad grupė gali transformuotis. Jos sudėtis gali keistis, prie mūsų gali prisijungti muzikantai, šokėjai ir pan.

Turime planų, kad prie grupės prisijungs ir ketvirtoji mergina. Tokios transformacijos itin naudingos vienai narei susirgus ar išvykus. Tokie pokyčiai tik įrodo, jog projektas vystosi ir priklausomai nuo koncertų pobūdžio gali prisitaikyti“, – sakė grupės „Man-go“ lyderė Rima.

Merginos kol kas išlieka paslaptingos ir neatskleidžia, kas bus toji ketvirtoji mergina, tačiau žada, jog ją „Man-go“ gerbėjams jau artimiausiu metu pristatys savo koncertuose. Be šio svarbaus pokyčio, „Man-go“ merginos artimiausiu metu savo gerbėjams žada pristatyti ir dar daugiau naujienų bei staigmenų.

Artimiausias koncertas, kuriame gerbėjai galės išvysti besitransformuojančią grupę „Man-go“, laukia Šventojoje, čia birželio 23 d. Grupė pristatys išplėtotą solinę programą.

„Nekantriai laukiame šio pasirodymo. Koncertus Šventojoje visada lydi ypatinga aura, o gerbėjai mus sutinka labai šiltai“, – sakė Rima.

Grupės „Man-go“ fotosesija (5 nuotr.)
„Harizma“ nuotr.
+2
Grupė „Man-go“ pristato vasarišką fotosesiją Nidoje (6 nuotr.)