Dainotas Varnas uždainavo su Michaelu Bublé: Berlyne žvaigždė jį išsirinko iš minios gerbėjų

Dainotas Varnas Berlyne uždainavo su Michael Bublé/„ŽMONĖS Foto“ nuotr. ir vaizdo įrašo iš koncerto stop kadras
Dainotas Varnas Berlyne uždainavo su Michael Bublé/„ŽMONĖS Foto“ nuotr. ir vaizdo įrašo iš koncerto stop kadras
Šaltinis: Žmonės
2019-10-30 23:57
AA

Spalio 30-oji lietuvių atlikėjui Dainotui Varnui tapo ta diena, kuomet pildosi svajonės. Pasaulinio garso žvaigždė Michaelas Bublé koncerto Berlyne metu pakvietė D. Varną kartu atlikti kūrinį „Everything“.

„Vakaras su Michaelu Bublé“ („An Evening with Michael Bublé“) – jau šeštasis atlikėjo koncertinis turas. Trečiadienį Michaelo gerbėjai stebėjo ypač jautrią ir užburiančią programą Berlyne.

Jau tapo įprasta, kad M. Bublé koncerto metu iš publikos išsirenka vieną asmenį, kuriam tenka garbė kartu su juo atlikti dainą. Šį kartą iš minios jis pirštu bedė į lietuvį, didelį Michael gerbėją Dainotą Varną.

Koncerte Dainotas lankėsi su kita žinoma Lietuvos muzikante Rūta Žibaityte, geriau pažįstama sceniniu vardu Rūta Loop, kuri iš karto ir pasidalijo neįtikėtina jųdviejų patirtimi.

„Dainotas Varnas iš visos Berlyno arenos ką tik buvo pasirinktas kartu su Bublé atlikti dainą.
Mes apšalę ir tik norime pasakyti, kad svajonės pildosi ir mes visą vakarą apie tai kalbėjomės ir tai įvyko. Esame super laimingi, negalime vietoje nusėdėti! Dainotas dar ir pavarė kaip visada savame stiliuje“, – rašė ji.

Primename, kad kanadiečių ir italų kilmės M. Bublé 2018 metais išleido albumą „Love“, kurį šiuo metu ir pristatinėja gerbėjams visame pasaulyje. Tai – 10-asis atlikėjo albumas. Jis pasirodė po ketverių metų pertraukos. M. Bublé sūnui susirgus vėžiu, atlikėjas kuriam laikui buvo padaręs pertrauką, tačiau 2018 m. pranešė baigiantis įrašinėti albumą ir netrukus po to paskelbė apie būsimą koncertinį turą. M. Bublé vadyba patikino, kad nutraukti karjeros jis niekada neketinęs, tiesiog reikėjo pertraukos ir laiko susigyventi su situacija šeimoje. Vėliau žiniasklaidoje netrūko pranešimų apie tai, kad muzikanto sūnus iš visų jėgų kovojo su liga ir  ją įveikė.