Dainų „Kunigunda“ ir „Vasara“ virusas plinta: radijo laidų vedėjas Paulius Vaitiekūnas kuria parodijas

Paulius Vaitiekūnas / Socialinių tinklų nuotrauka ir stop-kadrai
Paulius Vaitiekūnas / Socialinių tinklų nuotrauka ir stop-kadrai
Šaltinis: Žmonės
2021-07-30 20:32
AA

Ši vasara lietuviams padovanojo ne tik tropikus primenančius orus, bet ir klausomiausius hitus, kurie plinta kaip virusas. Tarp tokių kūrinių – ypatingo dėmesio sulaukusi Vaido Baumilos daina „Kunigunda“ ir ritmingas Jazzu kūrinys „Vasara“. Vieni be šių dainų nebeįsivaizduoja nei dienos, o kiti, jau kiek suirzę, išgirdę jas prisidengia ausis. M-1 radijo laidų vedėjas Paulius Vaitiekūnas pastebėjęs šių dainų fenomeną ir į visą tai pažvelgęs per juoko prizmę, sukūrė komiškas parodijas.

Kol Vaido Baumilos daina „Kunigunda“ skamba kas antrame Instagramo „Story“, radijo stoties M-1 laidų vedėjas Paulius Vaitiekūnas nusprendė kiek pajuokauti. Socialiniuose tinkluose jis pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame suvaidina pas psichologą ateinantį pacientą, baigiantį išprotėti nuo visur sekančios „Kunigundos“.

Ilgai netrukus šis vaizdo įrašas paplito visame internete. Šiuo metu Pauliaus įrašas Instagrame peržiūrėtas apie 29 tūkst. kartų.

„Visada norėjau kurti kažką panašaus, tik laukdavau tinkamos akimirkos startuoti. Vaido Baumilos daina „Kunigunda“ tiesiog tapo manija, ją girdėdavau ne tik įvairiose vietose, bet ir kas antrame Instagramo „Story“. Kartais netgi vaidendavosi, kad ji kažkur skamba, todėl ir kilo idėja būtent taip pavaizduoti šio kūrinio populiarumą“, – apie vaizdo įrašo idėją portalui Žmonės.lt pasakojo radijo laidų vedėjas Paulius Vaitiekūnas.

Pastebėjęs, kad šis jo meninis sprendimas susilaukė nemažai dėmesio, Paulius sukūrė dar vieną parodiją, kurioje suskambo Jazzu dainos „Vasara“ žodžiai. 

„Po „Kunigundos“ jau žinojau, kad tikrai kursiu ir dar vieną klipą.  Taip sutapo, kad ši vasara užderėjo ne vieną hitą, tai nieko nelaukėm ir padarėm antrą vaizdo įrašą apie „Vasaros“ apsėstą kolegą darbe“.

Portalui Žmonės.lt Paulius atskleidė, kad šių vaizdo įrašų scenarijus rašė pats, o prie montavimo darbų prisidėjo jo bičiulis Vygantas. „Pirmą vaizdo klipą nufilmavome per gerą valandą. Antrojo gamyba truko ilgiau, nes reikėjo aktorių ir skirtingų lokacijų“, – apie idėjos įgyvendinimą kalbėjo jis. Prie antrojo video projekto prisidėjo ne tik radijo laidų vedėjo kolegos, bet ir žinomas aktorius Arnoldas Eisimantas.

Paklaustas, ar pats klausosi itin šią vasarą išpopuliarėjusių dainų, Paulius neslėpė, kad pradžioje šių dainų klausėsi gana dažnai. „Visgi, dabar jas pasileidžiu gerokai rečiau“, – šypsojosi Paulius. 

Užbėgdamas įvykiams už akių, radijo laidų vedėjas patikino, kad nors šiuo metu lietuviškame muzikos eteryje sukasi ir dar keletas itin populiarių dainų, trečiojo tokio vaizdo klipo jis kurti nebeplanuoja.