„Dainuok su manim“ laimėjo „Baltos varnos“ ir Rusnė Savickaitė

„Baltos varnos“ ir Rusnė Savickaitė / D.Umbraso nuotr.
„Baltos varnos“ ir Rusnė Savickaitė / D.Umbraso nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-05-08 19:40
AA

Šeštadienį 21 val. LRT televizijos eteryje nuskambėjo finalinis muzikinio duetų konkurso „Dainuok su manim“ akordas. Projekto nugalėtojomis tapo „Baltos varnos“ ir Rusnė Savickaitė.

Finale pasirodė ir dėl pergalės su nugalėtojomis kovojo Liepa Norkevičienė ir Radvilė Galminaitė, Jurgis Brūzga ir Milėja Stankevičiūtė bei prie projekto jam įsibėgėjus prisijungę KaYra ir Teodoras Lipčius. Deja, jiems įtikinti komisijos narių ir žiūrovų nepavyko.

Duetai dėl žiūrovų balsų kovojo atlikdami dvi dainas. Pirmajame etape skambėjo dalyvių specialiai finalui paruošti nauji kūriniai, o antrajame – duetų nuomone stipriausias ir geriausiai juos atspindintis projekte jau skambėjęs kūrinys. 

„Baltos varnos“ ir Rusnė Savickaitė / D.Umbraso nuotr.

Stipriausias kortas išsitraukę duetai sulaukė ne vieno palaikančio komisijos žodžio. „Grįžo Liepa ir Radvilė į tikrąjį savo pavidalą, kur energijos labai daug. Supranti, kad tik du žmonės scenoje – be šimto akrobatų, batutų ir fejerverkų, bet tie fejerverkai ir batutai matosi, kai jūs ateinat į sceną“, – komplimentų duetui negailėjo Inga Jankauskaitė.

Po jautraus KaYros ir Teodoro pasirodymo emocijų neslėpė Ramūnas Zilnys. „Yra toks pasakymas: ne, neašaroju, tik pjaustau svogūnus. Čia yra tas momentas. Ir dar momentas „atėjau – pamačiau – nugalėjau.“ Tai buvo labai gražu ir miela“, – sakė jis.

„Baltos varnos“ ir Rusnė Savickaitė / D.Umbraso nuotr.

Vasarišką džiaugsmą į sceną atnešė „Baltos varnos“ su Rusne. „Nuo pirmųjų laidų iki dabar – jūsų ypatingumas neišnyko, jūs esate jūs, kiekvienas pasirodymas mums neša be galo daug šilumos“, – sakė praėjusio „Dainuok su manim“ sezono nugalėtoja, vaikų komisijos narė Vakarė Jarmalavičiūtė.

Joms atiteko pagrindinis prizas – galimybė įrašyti dainą profesionalioje studijoje.

„Baltos varnos“ ir Rusnė Savickaitė / D.Umbraso nuotr.

Milėja ir Jurgis Brūzga po pasirodymo sulaukė neregėto vieno komisijos narių, finalinėje laidoje jau turinčių tik patariamąjį žodį, palaikymo: „Sergu už jus, už jūsų įdėtą darbą, už visą kelionę projekto metu. Noriu savo vardu paraginti žiūrovus įvertinti šitą įdėtą darbą ir triūsą. Šiam projektui labai pasisekė, kad jūs čia buvot.“

Šou laimėtojus nulėmė tiesioginis žiūrovų balsavimas, suaugusiųjų ir vaikų komisijos – Inga Jankauskaitė, Dovilė Filmanavičiūtė, Ramūnas Zilnys, Vakarė Jarmalavičiūtė, Ąžuolas Račinskas ir Kristupas Kerulis – turėjo tik patariamąjį balsą. Laidos vedėjai – Jurgita Jurkutė-Širvaitė ir Vidas Bareikis. 

Portalas Žmonės.lt kvietė sudalyvauti apklausoje:

„Dainuok su manim“ finalas (8 nuotr.)
+2