„Dainuok su manim“ vedėjais tapo netikėta pora – Jurgita Jurkutė ir Vidas Bareikis

„Dainuok su manim“ akimirka / D.Umbraso, LRT nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Jau šeštadienį LRT eteryje nuskambės neįtikėtinos sėkmės Lietuvoje ir užsienyje sulaukusio muzikinio projekto „Dainuok su manim“ antrojo sezono premjera. Šou „Dainuok su manim“ vedėjais tapo netikėta pora – Jurgita Jurkutė ir Vidas Bareikis.

Pirmojoje laidoje susikurs net keturi „Dainuok su manim“ duetai. Kelionę jie pradeda profesionalui jaunojo atlikėjo pasirodymo metu paspaudus mygtuką ir ištarus „Dainuok su manim“. Tuomet atskleidžiama, kas slepiasi po Kauke ir duetas keliauja ruoštis tolimesniems projekto etapams.

Iš viso „Dainuok su manim“ scenoje išvysime aštuonis profesionalų ir jaunųjų talentų duetus, o juos kalbins projekto vedėjai – Jurgita Jurkutė-Širvaitė ir Vidas Bareikis.

„Dainuok su manim“ akimirka / D.Umbraso, LRT nuotr.
„Dainuok su manim“ akimirka / D.Umbraso, LRT nuotr.

Savo jėgas profesionalų ir jaunųjų talentų duetų konkurse išmėgins ir pergalės televizijos projekte skonį jau pajutusi Milėja Stankevičiūtė.

Jau šį šeštadienį jaunoji atlikėja žengs į sceną, tikėdamasi, kad bent vienas iš po kaukėmis savo tapatybę slepiančių atlikėjų jai ištars lemtingą frazę „Dainuok su manim“. „Man svarbiausia, kad scenos partneris mėgautųsi kiekviena akimirka šiame projekte, būtų pasiruošęs visiems iššūkiams ir tiesiog smagiai praleistumėm laiką. Visuomet stengiuosi atsižvelgti į abiejų pusių norus ir surasti kompromisą, bet mano nuomonė tikrai bus išgirsta. Jau esu susidūrusi su televizija ir panašiais projektais, manau, turiu šiek tiek supratimo“, – kalbėjo sceninės patirties jau sukaupusi Milėja.

Jaunoji atlikėja neslepia, kad muzikiniai televizijos projektai reikalauja nemažai jėgų. „Visuomet į tokius projektus stengiuosi žiūrėti su šypsena ir pasisemti viską, kas geriausio. Iššūkis – nemažas, bet tai yra nuostabus etapas ir ne kiekvienas turi galimybę jį praeiti. Mano tikslas – pasimėgauti buvimu ant scenos, pasisemti muzikos magijos. Mielai susipažinčiau su įdomiais žmonėmis ir įgaučiau naujos patirties“, – dalinosi ji.

Milėja Stankevičiūtė / D.Umbraso, LRT nuotr.

Didele motyvacija mokytis net šiuo sudėtingu moksleiviams metu Milėjai tampa ją supantys žmonės.

„Man yra labai sunku susikaupti, daryti kažkokius darbus, bet, kadangi mokausi Kauno Juozo Gruodžio konservatorijoje, kur veiksmo ir darbų netrūksta, nelieka kito pasirinkimo, kaip susiimti ir juos atlikti. Tai mokina ištvermės, savarankiškumo – to visada prireiks. Mokytis mane motyvuoja nuostabūs draugai ir mokytojai, kaip mano vokalo mokytoja-ekspertė Raimonda Navickienė. Tokius žmones sutikti – laimė, esu labai dėkinga už galimybę mokytis šioje mokykloje“, – teigė „Dainuok su manim“ dalyvė.

„Dainuok su manim“ akimirka / D.Umbraso, LRT nuotr.

Projekto užkulisiuose jaunieji talentai susipažįsta su daugybe bendraminčių. Milėja neslepia, kad muzika jaunam žmogui gali itin padėti. „Kiekvieno žmogaus interesai, sugebėjimai ir aistra yra skirtingi. Bet mes visi esam vaikai, kurie vieną dieną nori praleisti su draugais, o kitą visko būna per daug ir tiesiog norisi gulėti lovoje, su niekuo nesikalbėti. Mus visus sujungia muzika, kuri vienam padeda nusiraminti, kitam – atsiverti, o mokslai ir tikslai gali padėti žmogui, ypač jaunam, atrasti tikrąjį save“, – pasakojo ji.

Pirmosios atrankinės laidos metu Milėja į sceną žengs su autorine daina „Higher“: „Tai – kol kas svarbiausia daina ir istorija mano gyvenime. Esu labai dėkinga, kad turėjau galimybę prisidėti tekstu ir savo jausmais.“ 

„Dainuok su manim“ akimirka / D.Umbraso, LRT nuotr.
Skaitykite daugiau