Dakaro ralyje antras likęs Rokas Baciuška: „Tai – skaudžiausias pralaimėjimas karjeroje“

Rokas Baciuška / Mariano Chytkos / „Red Bull Content Pool“ nuotrauka
Remigija Paulikaitė
Šaltinis: Žmonės
AA

„Jeigu atvirai, tai – skaudžiausias pralaimėjimas mano karjeroje. Juk pirma vieta jau buvo beveik ant delno...“ – su tuo, kas praėjusį sekmadienį atsitiko paskutiniame Dakaro ralio ruože, vis dar negali susitaikyti lenktynininkas Rokas BACIUŠKA (23).

Jau praėjusiais metais Rokas sakė, kad varžybose jam vertinga vienintelė – pirmoji – vieta, bet buvo patenkintas debiutiniu pasirodymu Dakaro ralyje: tarp motobagių buvo trečias. Tačiau neslėpė, kad šiemet su šturmanu Oriolu Vidaliu Montijanu į Saudo Arabiją vyksta nugalėti. Lietuvos Dakaro ralio gerbėjai tikėjo, kad užsispyrusiam žemaičiui iš Tauragės pasiseks.

Tačiau kai iki pergalės buvo likę trisdešimt kilometrų, teko sustoti dėl bagio gedimo – beprotiško varžybų tempo neatlaikė kardanas... Jie liko antri. Ant nugalėtojų pakylos Rokas su partneriu kaip visada plačiai šypsojosi, nors širdyje jautėsi skaudžiai pralaimėję.

„Rezultatai – ne tokie, kokių tikėjausi, ne tokia gaida norėjau šiemet ralį baigti, – neslepia. – Vadinasi, šįsyk dar nebuvo man skirta ta pirma vieta. Sporte kartais taip nutinka, kad kas nors sustabdo.

Nieko negaliu kaltinti, tiesiog reikia tai išgyventi ir eiti pirmyn. Tačiau gerbėjai mūsų pasiekimu, manau, patenkinti. Taip aukštai iš mūsų šalies Dakare dar niekas nėra buvęs. Mes vėl perrašėme istoriją.“

Skaitykite daugiau