Dakaro „vienišių“ įskaitoje čempionu tapęs A.Gelažninkas medalį atsiėmė kartu su žmona

Arūnas Gelažninkas su žmona Emilija / Teodoro Biliūno, „Zigmasdakarteam“ nuotr. ir stop kadras
Arūnas Gelažninkas su žmona Emilija / Teodoro Biliūno, „Zigmasdakarteam“ nuotr. ir stop kadras
Šaltinis: Žmonės
2021-01-15 15:00
AA

Penktadienį Dakaro lenktynių „vienišių“ įskaitoje čempiono vardą iškovojusį motociklininką Arūną Gelažninką pirmoji pasveikino žmona Emilija. Ji drauge su Arūnu pasirodė ir ant Dakaro nugalėtojų pakylos – abu atvažiavo čempiono motociklu.

Saudo Arabijoje čempiono titulą iškovojęs A.Gelažninkas tapo pirmuoju lietuviu, laimėjusiu Dakaro ralio „Original by Motul“ klasėje, labiau žinomoje kaip Dakaro „vienišių“ įskaita.

Kadangi važiavo be jokios išorinės pagalbos, lenktyninkas dabar gali didžiuotis pergale kone sudėtingiausia Dakare vadinamoje kategorijoje.

Iškart po finišo, ralio organizatorių kalbinamas sportininkas sakė, jog į viską žvelgė ramiomis akimis, iki „dugno“ greičio pedalo jis nespaudė.

 

„Neturiu ką pasakyti, laimingas esu, išsidžiaugiau iki galo. Šiandien kaip tik laukiau finišo, nes važiuoti greitai nesinorėjo. Labai lėtai tie kilometrai ėjo. Aplenkė mane keli varžovai, bet visiškai nesijaudinau“, – sakė sportininkas, atviravęs, kad iš pradžių siekė patekti į pirmą trejetuką, bet nugalėjo ir užėmė pirmąją vietą. 

Arūnas Gelažninkas su žmona Emilija / „Zigmasdakarteam“ nuotr.

Siekius pranoko A.Gelažninko galimybės – jis pagerino savo rekordą bendroje įskaitoje, o ant nugalėtojų pakylos sulaukė ne tik galybės sveikinimų iš bendražygių, bet ir mylimosios – žmonos Emilijos. Ji pirmoji apkabinimais ir bučiniais išreiškė džiaugsmą dėl vyro pergalės. Su A.Gelažninku jo motociklu Emilija važiavo ir ant Dakaro nugalėtojų pakylos.

Žiūrėkite video:

Emilija ir Arūnas susituokė 2018 metais Kaune, Šv. Jurgio Kankinio bažnyčioje. Tuoktuves jie atšoko po metų draugystės. Žmona visąlaik palaikė vyrą jam svarbiausiuose profesiniuose mūšiuose. Ne išimtis ir šis kartas – Emilija Dakare lydėjo Arūną iki čempiono titulo.

Neveronyse gimęs ir užaugęs 35-erių Arūnas Gelažninkas kaip profesionalus lenktynininkas jau skaičiuoja 26 karjeros metus.

2019 m. pirmą kartą startavo sunkiausiose pasaulio lenktynėse – Dakaro ralyje. Tąkart jis pagerino Lietuvos motociklininkų rekordą ir sėkmingai pasiekė finišą. 2020 m. Dakaro ralyje jis atstovavo „Zigmas Dakar team“ komandai.

Arūnas Gelažninkas su žmona Emilija (16 nuotr.)
+10