Dalia Belickaitė atskleidė, kodėl nepretenduoja į tėvo turtą: „Vyras buvo kategoriškas“

Edvinas Šeškus ir Dalia Belickaitė / Arno Strumilos / 15min nuotr.
Edvinas Šeškus ir Dalia Belickaitė / Arno Strumilos / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-05-28 10:40
AA

Nuomonės formuotoja, buvusi krepšininkė ir televizijos laidų vedėja Dalia Belickaitė visuomet traukia dėmesį savo temperamentu ir energija. Neseniai raudonplaukė garbanė prisipažino, kad užaugusi drauge su trimis seserimis nebegali pretenduoti į tėvų palikimą.

Dalia visuomet pabrėžia, kad be jos šeimoje auga dar trys mergaitės. Jauna moteris drauge su vyru, krepšininku Edvinu Šeškumi neseniai viešėjo LNK televizijos laidoje „Bučiuoju. Rūta.“ Čia ji ir prisipažino, kad nebepretenduoja į tėvų šeimos turtą.

Laidoje taip pat dalyvavo ir keturias seseris Belickaites užauginusi mama Ramunė Belickienė. Ji paaiškino, kodėl Dalia prarado teisę į tėvų palikimą.

Ramunė Belickienė ir Dalia Belickaitė / Stop kadras

„Neturime sūnaus, kuris pratęstų mūsų giminę, kad pavardė keliautų toliau. Vyras sakė, kas paims Belicko pavardę, tam užrašys visą turtą“, – laidoje juokavo Ramunė Belickienė.

2021 m. vasarą už krepšininko Edvino Šeškaus ištekėjusi Dalia juokdamasi patikino, kad ji ir dar viena sesė, kuri taip pat sukūrė šeimą, į tėvų palikimą nebepretenduoja.

Moteris prisipažino, kad bandė vyrą Edviną įkalbėti tapti Belicku.

„Man ir visom sesėms – Belickaitės pavardė labai patikdavo. Sakiau Edvinui, kad gal kaip nors, bet jis buvo kategoriškas. Jo pavardė, kaip ir jo tėčio – Šeškus – garsi krepšinio pasaulyje, taigi niekaip“, – laidoje sakė D.Belickaitė.

Dalia Belickaitė ir Edvinas Šeškus / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Primename, kad Dalia ir Edvinas aukso žiedus sumainė 2021 m. liepos mėnesį. Pora iki tol draugavo beveik aštuonerius metus.

Edvinas savo mylimajai Daliai pasipiršo 2020-ųjų sausį Filipinuose, kelionės metu. Piršlybos Daliai buvo netikėtos.

2022 m. lapkričio mėnesį pora susilaukė dukters Atėnės.