Dalia Belickaitė ir Edvinas Šeškus: „Atėnytės laukimas buvo pasakiškas, bet kartu – labai sunkus“

„Kartais laikome ją ant rankų ir vienas kito klausiame – negi čia tikrai mūsų dukrytė? Atėnė – didžiausias mudviejų džiaugsmas. Vis dar negalime patikėti, kad jau keturi mėnesiai esame tėvai“, – pakilių emocijų neslepia nuomonės formuotoja Dalia BELICKAITĖ (26) ir krepšininkas Edvinas ŠEŠKUS (28). Tačiau jiems teko patirti ir skaudžių išgyvenimų...

Dalia Belickaitė ir Edvinas Šeškus su dukrele / Luko Griciaus nuotrauka
Dalia Belickaitė ir Edvinas Šeškus su dukrele / Luko Griciaus nuotrauka
Remigija Paulikaitė
Šaltinis: Žmonės
2023-03-22 14:07
AA

Mama, tėtis – jums vis dar nauji vaidmenys?

Edvinas: Keista, labai keista būti taip pavadintam... Vis dar sunku suvokti, kad jau esame tėtis ir mama, bet tai – geriausias jausmas gyvenime.

Dalia: Atėnė auga, keičiasi kiekvieną dieną, mes – kartu su ja. Norisi tuo mėgautis. Nuostabu, kad mūsų laukia pirmoji gyvenime Motinos, Tėvo diena!

Viršelis Žmonės 2023/12

Išgyvenate labai šviesų gyvenimo etapą?

Dalia: Kuriame bendrą gyvenimą, bet ne vieną kartą įsitikinome, kad ne viskas vyksta pagal mūsų norus ir planus. Tačiau ir mes patyrėme skaudžių išgyvenimų. Jaučiu, kad laikas pasakyti, jog prieš gimstant Atėnei netekome vaikelio.

Tada sužinojusi ir išėjusi iš klinikos pradėjau gatvėje rėkti – draskė toks stiprus vidinis skausmas! Neįsivaizdavau, kad man, jaunai, sveikai, taip