Dalia Belickaitė pateko į autoavariją: „Tuo metu verkiau iš pykčio“

Dalia Belickaitė / Asmeninio albumo nuotr.
15min.lt
Šaltinis: Žmonės
AA

Daliai Belickaitei šios savaitės antradienio rytas prasidėjo šokiruojančia patirtimi – televizijos laidų vedėja pateko į autoavariją. Nors moteris neslepia, kad po šio įvykio visą dieną skruostais riedėjo ašaros, svarbiausia, kad viskas baigėsi laimingai.

„Jau grįžau į realybę po viso patirto streso“, – socialiniame tinkle pasidalijusi į avariją patekusio „Volkswagen“ automobilio nuotrauka savo sekėjams rašė D.Belickaitė.

Kalbėdama su 15min Dalia pasakojo, kad Naujais metais buvo sau pasižadėjusi šiek tėk sulėtinti tempą, skirti daugiau laiko sau, tačiau padaryti to nepavyko. Skubėjimas, anot jos, nulėmė ir šią autoavariją.

„Be to, jai įtakos turėjo ir susiklosčiusios man nepalankios sąlygos“, – sakė D.Belickaitė.

Tiesa, pasakoti detalių, kaip viskas nutiko Dalia nepanoro, svarbiausia, anot jos, kad visi liko sveiki. Labiausiai ji sako esanti dėkinga savo vyrui Edvinui (krepšininkas Edvinas Šeškus – red. past.), kuris greitai atskubėjęs į įvykio vietą ją nuramino.

Daliai Belickaitei patekus į avariją, jai padėti atskubėjo vyras Edvinas Šeškus / Asmeninio albumo nuotr.

„Mašina, kaip aš sakau, tik metalo gabalas, bet atrodo, lyg tyčia man tokie dalykai nutinka. Kaip ir pikta, kaip ir liūdna, kad tokia situacija. Patyriau daug neigiamų emocijų, bet vyras atvažiavęs nuramino pasakęs, kad nieko baisaus“, – 15min pasakojo D.Belickaitė.

Pokalbio metu laidų vedėja džiaugėsi, jog niekas nesusižeidė, nereikėjo kviesti ir greitosios pagalbos. Dalia atsipirko tik patirta įtampa ir, kaip pati teigė, pykčiu dėl susiklosčiusio įvykio. O šios emocijos išsiliejo ir ašaromis.

„Galbūt, jei būčiau anksčiau išvažiavusi iš namu, nebūčiau papuolusi į avariją, mano visi darbai nebūtų nuplaukę, nes pati tuo metu vykau į filmavimą. Tik netikėtai atsirado papildomų rūpesčių. Vis dėlto, galbūt šis įvykis apsaugojo mane nuo dar rimtesnės problemos“, – svarstė D.Belickaitė.

Dalios Belickaitės automobilis po autoįvykio / Asmeninio albumo nuotr.
Skaitykite daugiau