Dalia Belickaitė su seserimi Ieva leidosi į ypatingą kelionę: „Dienos buvo nepakartojamos“

Dalios Belickaitės viešnagė Paryžiuje / Asmeninio albumo nuotr.
Dalios Belickaitės viešnagė Paryžiuje / Asmeninio albumo nuotr.
Projekto partnerio turinys, Remigija Paulikaitė
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
2021-10-21 12:32
AA

„Paryžiuje viešėjau antrą kartą, ir tas miestas vėl mane sužavėjo“, – prisipažįsta influencerė, televizijos laidų vedėja Dalia Belickaitė (25). Šįsyk į mados sostinę ji vienintelė iš Lietuvos vyko stebėti „Etam Live Show 2021“. Jai draugiją palaikė jauniausia sesuo Ieva (17).

Pirmą sykį Paryžiuje Dalia lankėsi prieš maždaug penkerius metus su vyru Edvinu Šeškumi. Po šios viešnagės liko daug gražių prisiminimų ir noras sugrįžti. Tad labai apsidžiaugė, kai įmonės AB „Lėvuo“, atstovaujančios „Etam“ prekiniam ženklui Lietuvoje, buvo pakviesta skristi į mados savaitės metu vykusį madų šou. Nusprendė, kad tai bus proga Prancūzijos sostinę parodyti seseriai Ievai.

Nuskridusios šeštadienio vakarą, jos ten viešėjo iki antradienio popietės. Džiūgavo, kad gyveno prie Eifelio bokšto, tad kiek tik pajėgė, ratus po miestą suko pėsčiomis.

„Tos kelios dienos buvo nepakartojamos. Stengėmės patirti kuo daugiau. Elegantiškos gatvelės, istoriniai pastatai, žmonių pilni restoranėliai – viskas atrodė nuostabiai, – pasakoja. – Kasdien atsitiktinai užklysdavome į vis gražesnes vietas. Vaikščiodamos nuolatos su Ievute susižvalgydavome ir kartodavome: „Kaip čia nerealu!“, „Kaip gražu!“

Paryžius Dalią ir Ievą pasitiko itin stilingas, pasiruošęs mados savaitei. „Jos pulsas buvo jaučiamas visur: gražiausiose miesto vietose buvo tiesiami podiumai, visur pilna reklamų ir madai neabejingų žmonių“, – dalijasi įspūdžiais. Dalia jautėsi ypatingai, nes buvo viena iš jų.

Dalios Belickaitės ir jos sesers viešnagė Paryžiuje (22 nuotr.)
+16

Buvusi krepšininkė prisipažįsta, kad mada – visada greta, ja seniai domisi, yra neabejinga stilingiems, gražiems apdarams. Tik anksčiau dažniau rinkdavosi sportinius drabužius, o pastaruoju metu kreipia dėmesį ne tik į patogumą, bet ir į išskirtinumą. Ji tiki, kad tinkamai parinkti drabužiai pabrėžia asmenybę, ir nori tai išnaudoti. Juokiasi, kad į Paryžių skrido su didžiuliu lagaminu apdarų, buvo iš anksto apgalvojusi derinius.

Svarbiausiam vakarui – „Etam Live Show 2021“, kuris vyko viename didingiausių pasaulyje teatro pastatų istoriniame „Opéra Garnier“, ji pasirinko intriguojantį baltą komplektą. Į specialiai apšviestą operą tą vakarą rinkosi mados gurmanai iš viso pasaulio.

Dalią žavėjo viskas: ir įspūdingas Prancūzijos apatinio trikotažo lyderės „Etam“ šou, ir kokia didelė komanda prie jo dirbo, ir išsipuošusi publika, kuri susirinko žiūrėti efektingo reginio. Neslepia, kad būti vienai iš kviestinių viešnių – ypatingas jausmas.

„Negalėjau patikėti, kad čia esu ir matau aukščiausio lygio šou. Tai buvo neįtikėtina, – žarsto komplimentus. – Net nesvajojau, kad vieną dieną vyksiu į Paryžių žiūrėti tokio mados reginio.“

Jai labai patiko, kad griežiant Prancūzijos nacionaliniam orkestrui pakyla žingsniavo įvairaus sudėjimo modeliai. Sužavėjo scenoje vykę pasaulinio lygio atlikėjų Imany, Shouse, Lala &ce pasirodymai.

„Šou buvo nepakartojamas, Paryžiaus dvasia – ypatinga. Nors tik ką grįžau, jau vėl noriu ten skristi“, – kvatodama prisipažįsta.

Susižavėjusius kviečiame apsilankyti: www.lemodus.lt

„Etam Live Show 2021“ Paryžiuje (19 nuotr.)
+13