Dalios Ibelhauptaitės ir Dexterio Fletcherio šeima išgyvena netektį

Dalia Ibelhauptaitė ir Dexteris Fletcheris
Dalia Ibelhauptaitė ir Dexteris Fletcheris
Šaltinis: Žmonės
2019-06-03 12:01
AA

Lietuvos teatro ir operos režisierė Dalia Ibelhauptaitė prieš keletą dienų savo ir vyro, režisieriaus Dexterio Fletcherio, artimiesiems pranešė liūdną žinią – mirė D. Fletcherio brolis Grahamas.

Po emocijų ir spindesio kupinos kelionės drauge su Dexterio Fletcherio režisuotos juostos „Rocketman“ komanda, Dalią Ibelhauptaitę ir jos vyrą sukrėtė liūdnos naujienos. Mirė Dexterio brolis Grahamas, vienas artimiausių režisieriui žmonių.

„Rocketman“ Niujorke – paskutinė didžioji premjera po sudėtingos savaites (Korėja, Australija) buvo emocinga ir sunki Dexteriui – pasaulinio turo viduryje, prieš kelias dienas Londone, mirė jo mylimiausias brolis Grahamas... Gyvenimas ne tik duoda, bet ir atima... Tuo metu, kai galėtum išgyventi stulbinančiai didelį džiaugsmą, išgyveni skaudžiausią praradimą", – apie jųdviejų nelengvus išgyvenimus prieš keletą dienų rašė Dalia Ibelhauptaitė.

Grahamas Fletcheris-Cookas, kaip ir jo brolis, buvo aktorius bei režisierius. Vyras gimė 1963 metais, Edmontono rajone, Londone.  Jis prisidėjo prie filmo „Erelis Edis“ kūrybos, kurį statė drauge su broliu Dexteriu Fletcheriu, taip pat vyras dirbo prie tokių garsių kino juostų kaip „Sidas ir Nensė“, „Mažytis romanas“.

Žmonės.lt primena, kad šiuo metu Dexteris Fletcheris keliauja po pasaulį su savo naujausio filmo „Rocketman“ pristatymu. Juosta pasakoja atlikėjo Eltono Johno gyvenimo istoriją. Garsaus muzikos legendos kūrinio garbei pavadintas filmas jau spėjo sulaukti geriausių įvertinimų, jo premjera vyko Kanų kino festivalyje, Londone, Australijoje, Niujorke. 

Filmo „Rocketman“ premjera Kanų kino festivalyje (39 nuotr.)
+33