Danielis Craigas: „Spectre“ dešimtkart pranoks pastarąjį bondiados filmą „Operacija „Skyfall“

Danielis Craigas filme „Spectre“ / „ACME Film“ nuotr.
Danielis Craigas filme „Spectre“ / „ACME Film“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-09-03 16:31
AA

Lapkritį į Lietuvos kino teatrus atkeliaus intriguojanti 24-oji bondiados dalis „007 Spectre“. Joje nesunaikinamąjį Džeimsą Bondą ketvirtąsyk įkūnijusiam Danieliui Craigui teks susidurti su pasauline kriminaline organizacija, žinoma „Spectre“ vardu. Iki šiol žiūrovai „Eon Productions“ kurtuose agento 007 filmuose apie „Spectre“ buvo girdėję tik kartą – 1971-ųjų juostoje „Deimantai amžiams“.

Filmo „007 Spectre“ istorija tęsiasi po ankstesnėje juostoje „007 operacija „Skyfall“ matytos Raulio Silvos atakos prieš Jungtinės Karalystės karinę žvalgybą MI6. Naujuoju M paskirtajam Garetui Meloriui (akt. Ralphas Fiennesas) tenka kovoti su politiniu spaudimu, kuris kelia grėsmę visos organizacijos ateičiai.

Tuo pat metu Džeimsas Bondas mėgina išnarplioti painų sąmokslininkų tinklą savais būdais. Paaiškėja, kad vienintelis jo šansas – veikti savarankiškai ir apsaugoti galingo priešo dukrą. Agentas 007 leidžiasi į kelionę iš Meksikos į Austriją ir Maroką. Džeimso galimybės ribotos, tačiau atsikvėpti jam nebus kada, mat įvykių sūkuryje jis susidurs su praeities šmėkla.

Spalio mėnesio žurnalo „Esquire“ viršelį papuošęs 47-erių Danielis Craigas teigė naujajame filme su malonumu nėręs į gilesnį Džeimso Bondo asmenybės pažinimą. Jis pripažino, kad po stulbinančios juostos „007 operacija „Skyfall“ sėkmės filmo kūrėjams su režisieriumi Samu Mendesu priešakyje nebuvo lengva vėl pasijusti užtikrintai.

„Buvome išsigandę, nes atrodė, jog jau nufilmavome didžiausią visų laikų britišką filmą. Kaip patiems pranokti save? Jautėme didelį spaudimą“, – prisiminimais dalijosi jis.

Aktoriui teko įkalbinėti Samą Mendesą sugrįžti dar vienam filmui, mat šis buvo suplanavęs kitų projektų.

Filmo „Spectre“ plakatas / Filmo plakatas

„Dirbdami prie „Skyfall“ užmezgėme ypatingą ryšį. Norėjau pratęsti mūsų pradėtą darbą kartu su Samu. Jam prisijungus ryžomės užsimoti dar plačiau – padaryti „007 Spectre“ dar didesnį ir įspūdingesnį. Triukai, veiksmas, kiekvienas padalinys turėjo daugiau darbo“, – žadėdamas dar geresnį reginį kalbėjo Danielis Craigas.

Dvidešimt ketvirtas bondiados filmas „Spectre“ (22 nuotr.)
+16

Jis pridūrė besijaučiantis, jog jų komanda sukūrė geriausia, ką galėjo, ir jis tuo didžiuojasi, o dabar įvertinimas priklauso tik nuo kino mėgėjų.

Danielio Craigo nuotraukas spalio mėnesio žurnalui „Esquire“ pamatyti galite čia.

Be Danielio Craigo ir Ralpho Fienneso juostoje „007 Spectre“ pasirodys tokios kino pasaulio žvaigždės kaip Christophas Waltzas, kuriam puikiai tinka piktadario amplua, bei geidulingoji Monica Bellucci.

Dar galingesnė tarptautinė nusikaltėlių organizacija „Spectre“, seni priešai ir naujoji Džeimso Bondo misija filme „007 Spectre“ Lietuvą pasieks lapkričio 6 dieną.

Filmo „Spectre“ plakatas / Filmo plakatas