Danielius Polskis-Gabbana dėl laimėjimo paaukojo mėgstamas kelnes

Danielius Polskis-Gabbana  / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Danielius Polskis-Gabbana / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2012-01-30 14:54
AA

Danielius Polskis-Gabbana pirmadienį kartu su kitomis garsenybėmis varžėsi TV laidos „Mano vyras gali“ pristatyme. Žinomų žmonių poros lenktyniavo traukdamos roges.

Kartu su dainininke Urte Šilagalyte poroje pasirodęs D.Polskis nuo pat varžybų pradžios buvo nusiteikęs entuziastingai. Nors LNK surengto pristatymo dalyvius pasitiko rogių šunys ir jų profesionalūs prižiūrėtojai, paaiškėjo, kad svečių poros turės rungtyniauti be šunų ir įrodyti, kad „vyras gali“. Kiekvienos poros vyras turėjo traukti rogėse sėdinčią savo mylimąją ar draugę. Po lenktynių bėgte, poros galėjo išmėginti ir kelionę rogėmis, traukiamomis šunų.

Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad trečioje vietoje liko Marius Jampolskis su mylimąja Renata, antrąją užėmė Donatas Bakėjus su bičiule Lina, o pirmąją – U.Šilagalytė ir D.Polskis-Gabbana. Šis, beje, suteikė susirinkusiems daug juoko, mat prie finišo tiesiosios stabdydamas šunis sugebėjo susiplėšyti savo mėgstamas apsmukusias kelnes. Didžiulė skylė ties tarpukoju, kitų dalyvių teigimu, įrodė Danieliaus pasiaukojimą ir troškimą laimėti.

Kaip portalui Žmonės.lt sakė vaikinas, toks incidentas su kelnėmis jam nutiko pirmąsyk. „Man patinka apsmukusios kelnės, tad po šio įvykio nežadu keisti savo stiliaus“, – juokėsi Danielius. Dėl suplyšusio drabužio jis per daug nesijaudino ir netrukus jį pakeitė slidinėjimo kelnėmis.

Danielius Polskis-Gabbana per laidos „Mano vyras gali“ pristatymą susiplėšė kelnes. / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.