Danijos princas Frederikas užsukęs į barą Australijoje pateko į komišką situaciją

Danijos princas Frederikas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Danijos princas Frederikas (49) savo šalyje atpažįstamas nuo suaugusiojo iki vaiko. Bet išvykstant iš savo gimtinės jam pravartu būtų pasiimti asmens dokumentą.

Neseniai viešėdamas Australijoje princas Frederikas pateko į komišką situaciją.

Šioje šalyje danų karališkosios šeimos atstovai vieši dažnai, nes iš ten kilusi princo žmona princesė Mary. Praėjusį savaitgalį jos vyras nusprendė praleisti laiką Brisbano mieste surengtoje burlaivių regatoje.

Danijos princas Frederikas su žmona princese Mary / „Scanpix“ nuotr.

Po jos vyras nusprendė užsukti į barą. Tačiau į jį patekti negalėjo. Prie baro „Jade Buddha“ durų jį pasitiko apsaugos darbuotojas ir paprašė pateikti dokumentą.

Asmens tapatybę įrodančių dokumentų neturėjo nei princas, nei jį lydėjusi apsauga. Pagal Brisbano įstatymus nuo 22 val. užsukti į barus galima tik pateikus asmens dokumentą, štai kodėl princas nebuvo įleistas.

Princas Frederikas apsisuko ir nuėjo. Bet grįžo po 15 minučių su dokumentu. Per tą laiką apsaugos komanda jau spėjo „pagooglinti“ internete ir įsitikinti, kaip atrodo Danijos princas. Grįžusį jį įleido ir atsiprašė.

Vėliau baro savininkas Philas Hoganas sakė, kad valdžios įvesta tvarka dėl dokumentų tikrinimo įeinant į barą yra tikras košmaras jo verslo atstovams. O štai Kvinslendo prokurorė Yvette D’Ath išreiškė pasitenkinimą, kad laikomasi taisyklių.

„Jeigu nutikimas bare iš tiesų buvo toks, kaip pasakojama, vadinasi princui buvo pritaikytas toks pat įstatymas, kaip ir kitiems lankytojams. Danijos princas neįsižeidė – juk grįžo su dokumentu. Tai nesukėlė jokių diplomatinių nepatogumų. Manau, kad Kvinslendo gyventojai tik džiaugiasi sužinoję, jog prieš įstatymą yra visi lygūs“, – sakė prokurorė.

Žmonės.lt primena, kad Danijos Danijos sosto įpėdinis princas Frederikas lankėsi Lietuvoje 2013 m. Jis nepraleido progos pasivaikščioti po Vilniaus senamiestį ir išlenkti bokalą alaus. Savo apsilankymu nustebino Vilniaus alaus baro „Portobello“ lankytojus bei darbuotojus.

Užėjęs ir prisistatęs – „Labas vakaras, aš – Frederikas“ – užsisakė „God Dog“ alaus. Anot baro atstovų, alus Danijos princui patikęs ir jis pažadėjęs užsukti dar kartą.

Danijos princas Frederikas susitiko su Lietuvos prezidente Dalia Grybauskaite (15 nuotr.)
+9
Skaitykite daugiau