Lina Padegimaitė – Dar tik sodiname piklbolo sėklas

Lina Padegimaitė / Valentinos Pardi-MacGregor nuotrauka
Lina Padegimaitė / Valentinos Pardi-MacGregor nuotrauka
ARNAS ŠARKŪNAS
Šaltinis: Žmonės
2022-09-07 11:55
AA

Anksčiau teniso aukštumų siekusi, bet sportinę karjerą į studijas JAV iškeitusi Lina PADEGIMAITĖ (29) su trenksmu grįžo į kortus. Tiesa, ne į teniso, o į kitapus Atlanto sparčiai populiarėjančio piklbolo aikštelę. Pirmieji šios sporto šakos daigai kalasi ir mūsų šalyje – Lina stengiasi palaikyti kuo glaudesnius ryšius su Lietuva.

Daugybei žmonių pandemija buvo susijusi su sunkumais, o jūs šį laiką praleidote naudingai – pradėjote žaisti piklbolą.

Viskas prasidėjo nuo to, kad dėl pandemijos užsivėrė sporto klubų durys. Labai trūko veiklos, tad susidomėjau vieno draugo, su kuriuo žaisdavau stalo tenisą, kvietimu išmėginti piklbolą. Tuomet net nežinojau, kas tai per sporto šaka! Bet pabandžiau, patiko ir įsitraukiau – šiokiadieniais dirbau fizioterapeute, o savaitgaliais į rankas imdavau piklbolo raketę.

Visgi netrukus turėjau daryti pertrauką – pradėjau lauktis Ąžuolo. Jam gimus pertrauka nesibaigė: nenorėjau iškart jo atiduoti į darželį, nors Amerikoje, nesant motinystės atostogų, vaikai darželiuose paliekami sulaukę vos šešių savaičių. Negalėjau taip pasielgti, tad nusprendžiau būti namuose ir vakarais treniruoti pradedančius tenisininkus.

Bet ilgainiui reikėjo ir kitos veiklos, išeiti į viešumą ir sutikti naujų žmonių, tad praėjusių metų balandį grįžau į piklbolo aikštelę. Į treniruotes pasiimdavau ir kūdikį. Viskas vyko pamažu: įsižaidžiau, susiradau geresnę komandą, pradėjau dalyvauti mėgėjų turnyruose, metų pabaigoje jau pasiekiau aukščiausią penktąjį lygį ir laimėjau aukso medalį moterų vienetų varžybose, sidabrą – moterų dvejetų turnyre ir bronzą – mišrių dvejetų.

Puikiai pavyko pritaikyti tenise išugdytus įgūdžius, o šiemet ėmiau rungtyniauti profesionaliuose turnyruose. Planuoju kas mėnesį dalyvauti bent dviejuose ir patekti į stipriausių šios rungties moterų trisdešimtuką.