Jei darosi šalta, nešiokite stilingą kepurę! 2017-ųjų madingiausios

Seserys Ashley Olsen (kairėje) ir Mary-Kate Olsen  / „Scanpix“ nuotr.
Seserys Ashley Olsen (kairėje) ir Mary-Kate Olsen / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-10-08 15:00
AA

Kai atslenka rudeniška dargana, kartais pirštinių, šaliko ir palto gali neužtekti. Norisi sušildyti ir šąlančias ausis. Tačiau būtina išsirinkti stilingą galvos apdangalą. Kokie madingiausi šį rudenį?

Skrybėlaitės, skrybėlaitės...

Kas gali būti gražiau už elegantiškas skrybėlaites? Pasipuošus tokia nori žingsniuoti miesto gatvėmis ir mėgautis rudenišku oru. Šią žiemą ir rudenį madingos gana klasikinės plačios skrybėlės. Kokią spalvą rinktis? Madingos įvairios – raudona, juoda, turkio. Beje, medžiagų pasirinkimas ne ką mažesnis – galite puoštis it vilnos, odos – su bet kokia atrodysite dailiai. Beje, ant bangos ir mažos, tvirtos skrybėlaitės. Tai tarsi gaivus oro gūsis toms, kurios dievina, viską, kas yra retro.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kokį paltą pirkti šaltajam sezonui?

Elina Halimi / Vida Press nuotr.
„Marc Jacobs“ ruduo/žiema'17 / Vida Press nuotr.
Aimee Song / Vida Press nuotr.

Megztos kepurės vis dar madingos

Kaip rudenį ir žiemą išsiversti be šiltos megztos kepurės? Atsakome, kad tikrai niekaip! Šį sezoną vis dar madingos tarsi močiutės megztos kepurės. Smagu tai, kad tokios tinka tiek įvairaus veido, tiek šukuosenų merginoms. Beje, nepamirškite jų papuošti – norite plunksnomis, karoliukais, oda, išsiuvinėkite.

TAIP PAT SKAITYKITE: Netinkamai laikomi drabužiai tarnaus trumpiau. Kokių klaidų nedaryti?

Londono mados savaitės gatvės stilius'17 / Vida Press nuotr.

Labai šalta? Rinkitės kailį

Ar buvote pamiršusios šiltas kailines kepures? Jos grįžta į madą visu trenksmu. Tokios per didžiuosius šalčius suteiks šilumos, be to, ir pasitikėjimo savimi, nes būsite stilinga nuo pat galvos. Jei nerimaujate, kokią formą rinktis – juk jų tiek daug įvairių – pasikliaukite klasika, ji niekada nenuvils.

„Miu Miu“ / Vida Press nuotr.
Kailinė kepurė / „Scanpix“ nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE: Pokyčių projekto su „Bogomolov’ Image School“ rezultatai!

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!