Daug kam netikėta Monikos Liu „Sentimentų“ versija: roko skambesys nepalieka abejingų

Giedrius Balčiūnas ir Monika Liu / Edvardo Blaževič / LRT ir ekrano nuotr.
Giedrius Balčiūnas ir Monika Liu / Edvardo Blaževič / LRT ir ekrano nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-02-16 10:06
AA

„Eurovizijos“ traukinys įsibėgėja – Lietuva ir dar kelios Europos šalys jau išrinko, kas joms atstovaus Turine. Konkursinės dainos šiemet, kaip ir kasmet, sulaukia daugybės reakcijų. Abejingas neliko ir elektrinės gitaros virtuozas Giedrius Balčiūnas-Jumbo – roko muzikantas pristatė netikėtą Monikos Liu dainos „Sentimentai“ versiją.

Roko muzikos atstovas Giedrius Balčiūnas, dar geriau žinomas Jumbo slapyvardžiu, meistriškai skambina elektrine gitara. Mylimą instrumentą jis pasitelkė ir naujam sumanymui – pristatė kiek netikėtą Monikos Liu dainos „Sentimentai“ variantą.

„Pažadas sau yra pažadas. Tai kur buvęs, kur nebuvęs tęsiu kasmetinę tradiciją prikišti mediatorių prie Nacionalinės Eurovizijos šių metų atstovės kūrinio“, – socialiniame tinkle „Facebook“ rašė muzikantas.

Jumbo savo „YouTube“ paskyroje pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame elegantiškas Monikos Liu kūrinys suskambėjo gerokai kitaip: trankiau, veržliau, dramatiškiau.

Paklausykite:

G.Balčiūno pastangos veltui nenuėjo: maištinga „Sentimentų“ versija sulaukė daug susižavėjimo ir pagyrų.

Vaizdo įrašas trečiadienio rytą buvo peržiūrėtas daugiau nei 15 tūkst. kartų ir tai tikrai ne galutinis skaičius.

Vis tik Jumbo Lietuvos atstovo Eurovizijoje kūrinį groja ne pirmą kartą: dvejus metus iš eilės jis pristatė grupės „The Roop“ dainų „Discoteque“ ir „On Fire“ roko versijas, taip pat ankstesnių šalies atstovų – Ievos Zasimauskaitės ir Jurijaus Veklenko – kūrinius.

Dar prieš Nacionalinės Eurovizijos atrankos finalą vyras kreipėsi į savo klausytojus, primindamas tradiciją ir klausdamas, kieno dainą reiks sugroti šiais metais.

„2018 metais išsikėliau uždavinį, kiekvienais metais atlikti gitarinę/ instrumentinę/ su-rokintą mūsų nacionalinės eurovizijos tų metų laimėtojų dainos versiją. Buvo ir Veklenko ir Roops'ai išrokinti, o nuostabus Ieva Zasimauskaite „When We're Old“ iki šiol įtraukiamas į mano instrumentinių solinių pasirodymų repertuarą. Kaip galvojate, ką teks “remiksuoti„ šiemet?“, – rašė G.Balčiūnas.