Daugiausiai 2021-ųjų „Grammy“ nominacijų surinko Beyonce

Beyonce / „Scanpix“ nuotr.
Beyonce / „Scanpix“ nuotr.
BNS, Žmonės.lt
Šaltinis: Žmonės
2020-11-24 20:55
AA

Popmuzikos karalienės Beyonce muzikinis filmas „Black Is King“ gali atnešti dainininkei sėkmę ateinančiais metais vyksiančioje „Grammy“ apdovanojimų ceremonijoje. Atlikėja buvo nominuota devyniose kategorijose, antradienį pranešė organizatoriai.

Beyonce prodiusuotas filmas „Black is King“, aktualizuojantis juodaodžių meno, muzikos, istorijos ir mados populiarinimą, yra nominuotas kaip geriausias muzikinis filmas, o atlikėjos daina „Brown skin girl“ nominuota už geriausią vaizdo klipą. Dainininkė taip pat pelnė tris nominacijas už geriausią pasirodymą, geriausią repo dainą, geriausią repo pasirodymą ir metų hitą. 

Net 24 „Grammy“ statulėles pelniusi Beyonce tampa viena iš daugiausiai nominacijų sulaukusių atlikėjų per visą šių apdovanojimų istoriją – ji buvo nominuota net  79 statulėlėms. 

Beyonce

Lydere Beyonce išlieka ir šiemet. Antrąją vieta pagal pelnytų nominacijų skaičių šiemet dalijasi popmuzikos dainininkės Dua Lipa ir Taylor Swift, taip pat reperis Roddy Ricchas. Kiekvienas jų pretenduoja į šešis apdovanojimus.

Muzikos industrijai ruošiantis užbaigti metus, kurie dėl koronaviruso pandemijos buvo vieni sudėtingiausių, į Įrašų akademijos aukščiausius apdovanojimus vėl pretenduoja popmuzikos kūriniai ir atlikėjai.

Šis renginys vyks sausio 31 dieną, o jo vedėjas bus komikas Trevoras Noah.

Beyonce ir Jay Z su dukra Blue Ivy – Grammy ceremonijoje (5 nuotr.)
„Scanpix“ nuotr.
+2