Daugiausiai pasiekęs golfo žaidėjas Lietuvoje Juozapas Budrikis tapo modeliu

Juozapas Budrikis
Juozapas Budrikis
Šaltinis: Žmonės
2018-10-16 15:26
AA

Įspūdingiausiais pasiekimais Lietuvoje išgarsėjęs golfo žaidėjas Juozapas Budrikis tapo drabužių modeliu. Žinomas sportininkas nuo šiol – „SvLines“ drabužių veidas. J. Budrikis labiausiai atitiko sėkmingo, atkaklaus ir veržlaus žmogaus įvaizdį, todėl modeliu tapusiam sportininkui komplimentų negaili ir „SvLines“ įkūrėjai bei džiaugiasi naujai gimusiu bendradarbiavimu.

„Esu daugiausiai pasiekęs golfo žaidėjas Lietuvoje, „SvLines” mane susirado socialiniuose tinkluose, pakvietė susitikti. Jų pasiūlymas mane sudomino, manau, dabar viskas puikiai vystosi“, – pasakoja J. Budrikis. Jis priduria, kad drabužiai, puošti stilizuotomis pasagėlėmis, jam iš tiesų labai patinka.

Paprašytas papasakoti apie fotosesijos idėją, sportininkas atskleidė, kad pagrindinė mintis buvo – natūralumo, organiškumo išlaikymas, neatitolstant nuo jo taip mėgiamos sporto šakos ir įprasto įvaizdžio.

„Pozavau sau artimoje aplinkoje – golfo laukuose su golfo lazdomis ir laisvalaikio rūbais. Golfą žaidžiu jau devyneris metus, todėl man buvo svarbu, kad nuotraukose būtų atvaizduota tai, kuo užsiimu kiekvieną dieną. Taip, kaip atrodau nuotraukose, būtent taip atrodau ir realiame gyvenime. Man tai labai patinka“, – apie fotosesiją pasakoja J. Budrikis.

Pasiteiravus, ką jam asmeniškai reiškia pasagos simbolis, sportininkas neslėpė turįs savų talismanų, tačiau jam artimas ir pasagos ženklas, pritraukiantis sėkmę. Pasagos jam nuolat primena, kad reikia tikėti ir savimi, ir savo sėkme.

„Visuomet privalai padaryti viską, ką gali, tuomet aplanko ir sėkmė. Man taip pat labai svarbi ir Lietuvos simbolika, nes stengiuosi dėl savo šalies. Tikiuosi, man pavyks įrodyti, kad stipriausi Lietuvos golfo žaidėjai gali nesunkiai susirungti su Europos geriausiais“, – kalba J. Budrikis, „SvLines” fotosesijoje užtrukęs apie valandą.

„Lietuvos valstybė ir mūsų tauta nėra didelė, tačiau turime didingą praeitį, skaudžią istoriją bei daug iškilių asmenybių. Mūsų šalies galia – žmonės. „SvLines“ drabužių pristatymui renkamės garsiausius sportininkus, nes jie savo tvirtumu ir atkaklumu garsina mūsų šalį“, – pasakoja „SvLines“ įkūrėja Svajūnė Banuškevičienė.

Verslininkė priduria, kad žavisi stipriais, ištvermingais, savo jėgas dėl šalies aukojančiais žmonėmis, kurie siekia pačių geriausių rezultatų. S. Banuškevienė įsitikinusi, kad sporte itin svarbus faktorius yra sėkmė.

„O „SvLines“ pasagėlės yra tarsi talismanas, saugantis kiekvieną sportininką, nešantis jam sėkmę. Tikiu, kad tai pritrauks sportininkams dar didesnė sėkmę, leis patirti čempionų džiaugsmą“, – pasakoja pašnekovė.

Pasiteiravus, kodėl šįkart modeliu pasirinko golfo žaidėją, S. Banuškevičienė kalbėjo, kad tai kol kas nėra populiari sporto šaka Lietuvoje, tačiau susipažinusi su Juozu Budrikiu ji tikina apsidžiaugusi.

„Iš tiesų labai apsidžiaugiau, kad jis sutiko pabūti „SvLines“ ženklo veidu. Šis sportininkas golfe yra tikras profesionalas, ne kartą pademontravęs savo meistriškumą. Jis populiarina šią spoto šaką ir garsina savo rezultatais mūsų šalį. „SvLines“ pasagėlių sekmė turėtų jam padėti iškovoti aukščiausiąjį savo pasiekimų apdovanojimą“, – pasakoja Svajūnė Banuškevičienė.

Lietuvos golfo čempionas Juozapas Budrikis tapo modeliu (10 nuotr.)
+4