Daugiausiai uždirbusių dainininkių viršūnėje atsidūrė Katy Perry: išstūmė Beyonce ir Taylor Swift

Beyonce, Katy Perry ir Taylor Swift / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dainininkė Katy Perry šiemet uždirbo daugiausiai – net 83 milijonus JAV dolerių. Kasmetiniame „Forbes“ sudaromame sąraše ji džiaugiasi pirmąją vieta ir gali pasigirti išstūmusi tokias scenos divas, kaip Beyonce bei Taylor Swift.

Katy Perry puikiai žino, kaip uždirbti pinigus. 2015-aisiais metais dainininkė papuošė to paties „Forbes“ žurnalo viršelį, nes buvo paskelbta daugiausia uždirbusia moterimi pasaulyje. Tuomet ji džiaugėsi turėdama net 135 milijonus JAV dolerių. Išties įspūdinga suma!

Katy Perry ir Orlando Bloomas

Tuomet ji tikino, kad jaučiausi puikiai ir toliau sunkiai dirba. „Aš nejaučiu, kad mano karjera yra tiksinti bomba. Nemanau, kad vien dėl skaičiukų sąskaitoje turi maitinti nepasotinamą pramogų verslą, – sake Katy Perry. – Tačiau taip, aš turiu čia savo vietą“.

Nesunku suprasti, kad Katy dirba išties daug. Ji ne tik važinėja su savo koncertiniu turu, bet ir yra ABC televizijos transliuojamo šou „American Idol reboot“ teisėja. O kur dar daugybę reklamos užsakymų.

Katy Perry / Vida Press nuotr.

Antroje daugiausia uždirbusių dainininkių sąrašo vietoje atsidūrė Taylor Swift, uždirbusi vos trimis milijonais mažiau negu Katy. Šie metai Taylor kišenę papildė 80 milijonų JAV dolerių. Prie to stipriai prisidėjo naujasis albumas „Reputation“. Jau per pirmąją išleidimo savaitę buvo parduota net du milijonai albumo kopijų!

Taylor Swift / „Scanpix“ nuotr.

Trečioje sąrašo vietoje atsidūrė pop diva ir scenos karaliene vadinama Beyonce su kukliais 60 milijonų. Po praėjusiais metais gimusių dvynių Beyonce visą savo dėmesį sutelkė į šeimą, tad nenuostabu, kad šįkart ir suma gerokai mažesnė. Tiesa, šią vasarą Beyonce kartu su savo vyru, reperiu Jay-Z, koncertavo ne viename Europos stadione su turu „On The Run II“. Pati dainininkė „Forbes“ yra sakiusi, mananti, kad pramogų pasaulio industrijoje yra geriausia ir dirba kur kas daugiau nei visi kiti.

Beyonce ir Jay-Z / „Scanpix“ nuotr.

„Man niekuomet nėra gana, – tikino Beyonce. – Dar nesu sutikusi žmogaus, kuris dirbtų sunkiau už mane“.

Ketvirtoje sąrašo vietoje puikuojasi dainininkė Pink su 52 milijonais JAV dolerių, o penktoje – Lady Gaga, uždirbusi 50 milijonų JAV dolerių.

Lady Gaga / „Scanpix“ nuotr.

Daugiausiai uždirbusios dainininkės:

1. Katy Perry – 83 mln. JAV dolerių

2. Taylor Swift – 80 mln. JAV dolerių

3. Beyonce – 60 mln. JAV dolerių

4. Pink – 52 mln. JAV dolerių

5. Lady Gaga – 50 mln. JAV dolerių

6. Jennifer Lopez – 47 mln. JAV dolerių

7. Rihanna – 37,5 mln. JAV dolerių

8. Helene Fisher – 32 mln. JAV dolerių

9. Celine Dion – 31 mln. JAV dolerių

10. Britney Spears – 30 mln. JAV dolerių

Skaitykite daugiau