Daugiausiai uždirbusiu modeliu tapusi Kendall Jenner: „Turiu pasistengti, kad sėkmė nenusisuktų“

Kendall Jenner / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Tikriausiai niekas pernelyg nenustebo dėl šios žinios. Visi matė, kiek daug darbo įdėjo Kendall Jenner, kad taptų tuo, kuo yra šiandien. Būtent šiais metais ji džiaugiasi tapusi daugiausiai uždirbusiu modeliu.

23-ejų metų mergina atsidūrė „Forbes“ sudaryto sąrašo pirmoje vietoje, uždirbusi 22,5 mln. JAV dolerių. Po savęs ji paliko modelį Karlie Kloss su 13 mln. JAV dolerių, o trečioje vietoje su 11,5 JAV dolerių atsidūrė dvi damos: dainininko Johno Legendo žmona Chrisy Teigen ir Rosie Huntington-Whiteley.

Britų mados apdovanojimai

Kaip bebutų keista, merginų ketveriukė išspyrė lauk tokius modelius, kaip „Victoria Secret“ divą Gisele Bundchen (10 mln. JAV dolerių) ar dizainerio Karlo Lagerfildo mūzą Carą Delevigne (10 mln. JAV dolerių).

Kendall Jenner / „Scanpix“ nuotr.

Supermodelis Kendall Jenner itin daug dirba, tad neveltui yra itin laukiama ant geriausių mados podiumų. Modelio karjerą pradėjusi būdama keturiolikos (perspektyvią žymios šeimos atžalą po savo sparneliu priglaudė „Wilhelmina Models“), o 2011-ųjų rudenį debiutavusi ant podiumo (per dizainerės Sherri Hill kolekcijos pristatymą Niujorke) Kendall sako, kad jos kartos manekenės dirba nė kiek ne mažiau nei legendiniai aštuntojo dešimtmečio supermodeliai ir tikrai yra vertos tokio paties vardo.

Tačiau bendrą industrijos įvaizdį veikia socialiniai tinklai: neretai atrodo, kad išgarsėti šiandien labai paprasta, pakanka gausiai lankomos instagramo paskyros ir net agentūros nebereikia. Jenner paneigia šią prielaidą – net ji, demonstruojanti „Balmain“, „Chanel“ (meno kūrinys, kurį Kendall vilki „Vogue“ viršelyje, – iš „Chanel“ aukštosios mados kolekcijos, pristatytos Paryžiuje), „Givenchy“, „Marc Jacobs“, kitų garsiausių mados namų kolekcijas, vaikšto į atrankas, susitinka su fotografais, įsiklauso į agento žodžius ir turi pasistengti, kad sėkmė nenusisuktų.

Sako plušanti lygiai taip, kaip ir modeliai prieš 20 metų, o socialiniai tinklai nepalengvina šio kelio. Kita vertus, dėl socialinių tinklų Kendall negalėtų skųstis: ji – viena iš penkiolikos populiariausių instagramo žvaigždžių (apie 100 milijonų sekėjų), kas, be abejonės, irgi neša jai turtus.

Kendall Jenner gyvenimo akimirkos (32 nuotr.)
+26
Skaitykite daugiau