Daugiavaikės mamos Irutės prašymas: „Noriu būti gražesnė, kad santykiuose su vyru vėl atsirastų romantikos“

Laidos „Pašėlusios močiutės“ kadrai / LNK nuotr.
Laidos „Pašėlusios močiutės“ kadrai / LNK nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-12-03 10:58
AA

Diena po dienos „Pašėlusios močiutės“ sprendžia vis sudėtingesnes problemas. Šį kartą LNK televizijos žiūrovai išgirs prašymą, sugraudinusį net aktorę Kristiną Kazlauskaitę: „Noriu būti gražesnė, kad santykiuose su vyru vėl atsirastų romantikos“, – skundėsi 32 metų daugiavaikė mama Irutė.

Dar nėra taip buvę, kad „Pašėlusių močiučių“ laida ir prasidėtų, ir baigtųsi raudomis. Susėdusios pokalbiui susigraudino ir savo istoriją pasakojusi Irutė, ir jos besiklausiusi Kristina Kazlauskaitė. Tačiau pabaigoje riedėjo jau ne liūdesio, o džiaugsmo ašaros – pamačiusi kardinalius savo išvaizdos pokyčius, Irutė liko priblokšta.

Laidos „Pašėlusios močiutės“ kadrai / LNK nuotr.

„Irutės gyvenimas – nepavydėtinas“, – viena per kitą piktinosi „Pašėlusios močiutės”. Iš tiesų, išgirdus daugiavaikės mamos istoriją, suspaudžia gerklę. Visas pareigas, kurias atlieka ši moteris, ištvertų ne kiekvienas vyras.

„Darbas – vaikai – miegas“ – taip atrodo jaunos moters kasdienybė. Savo išvaizdai ji skiria vos porą minučių per dieną: „Įlendu į dušą, susirišu plaukus ir pirmyn“, – močiutėms pasakojo Irutė.

Labiausiai laidos herojė skundėsi atšalusiais jausmais: „Net nepamenu, kada man vyras sakė komplimentą. Veikiausiai – pernai. O kada dovanojo gėlių, tai jau tikrai neatsimenu. Noriu pasikeisti, pagražėti, gal taip atkreipsiu jo dėmesį“, – pagalbos prašė moteris.

Ekstremalūs Irutės pokyčiai – antradienį 20.20 per LNK laidoje „Pašėlusios močiutės“.

Laidos „Pašėlusios močiutės“ kadrai / LNK nuotr.