Davidas Beckhamas prarado visą grožį: tokio vyro mūsų akys nepratusios matyti

Davidas Beckhamas „H&M Modern Essentials“ reklaminėje kampanijoje / „H&M“ nuotr.
Davidas Beckhamas „H&M Modern Essentials“ reklaminėje kampanijoje / „H&M“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-03-30 11:49
AA

Gražiausiu planetos vyru ne kartą tituluotas Davidas Beckhamas žinomas ne tik dėl savo ypatingai taiklaus smūgiavimo futbolo aikštėje, bet ir įspūdingos išvaizdos. Jį įprasta matyti lyg tik ką nužengusį nuo podiumo. Naujausias kadras, kuriuo žvaigždė pasidalijo, nustebins. Tokio D. Beckhamo dar nematė niekas.

Paviešinus fotografiją iš filmavimo aikštelės, socialiniuose tinkluose kilo sąmyšis. Didžiulis randas ir pageltę dantys... Ar galite patikėti?

Filmuojat naują fantastinę juostą „Karalius Artūras“, D. Beckhamui teko epizodinis vaidmuo. Jis vaidins riterį, kuriam nepavyksta ištraukti garsiojo kalavijo iš akmens.

Buvusio Madonnos vyro Guy Ritchie režisuojamas epas pasakoja žymią legendą apie britų karalių Artūrą ir burtiniką Merliną, kuris įsmeigė į uolą kalaviją, vadinamą Eskaliburu, ir paskelbė, kad jį ištraukti gali tik žmogus iš karališkosios giminės. Tai pajėgė padaryti tik jaunasis Artūras, ir jis buvo paskelbtas karaliumi. Vienuolika kitų Britanijos valdovų prieš jaunąjį valdovą sukilo, tačiau jis numalšino sukilimą, ir prasidėjo didingas ir šlovingas jo valdymo laikotarpis.

Pagrindinį – Artūro – vaidmenį filme sukūrė aktorius Charlie Hunnamas, pažįstamas iš serialo „Anarchijos vaikai“ (angl. „Sons of Anarchy“) bei filmo „Ugnies žiedas“ (angl. „Pacific Rim“). Juostoje taip pat pasirodys Jude‘as Law, Djimonas Hounsou, Ericas Bana bei Astrid Berges-Frisbey.

„H&M Modern Essentials“ reklama su Davidu Beckhamu (7 nuotr.)
+1