Davido Beckhamo pareiškimas – santuoką su Victoria vadina sudėtinga

Davidas Beckhamas ir Victoria Beckham / „Scanpix“/AP nuotr.
Davidas Beckhamas ir Victoria Beckham / „Scanpix“/AP nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2018-10-25 08:00
AA

Šią savaitę futbolininkas Davidas Beckhamas nustebino atvirai prisipažinęs, kad jo ir Victorios santuoka paskutiniu metu – sudėtinga.

Santykių ekspertai tikriausiai vienareikšmiškai sutiktų, jog Victoria ir Davidas Beckhamai labai daug investuoja į tai, kad išsaugotų savo šeimą.

Po viešos D. Beckhamo kalbos vienoje laidoje, pasirodžiusioje šią savaitę, netrūko ekspertų pasisakymų apie poros santykius.

 „Jie jau senai vienas kito nebemyli, tačiau dirba, kad santykiai būtų geresni.“ – komentavo psichologai.

„Santuoka – sunkus ir daug jėgų reikalaujantis darbas.“ – australų pokalbių laidoje prisipažino Davidas. Jis neslėpė, kad jo ir Victorios santykiai – dažnai yra komplikuoti.

Victoria ir Davidas Beckhamai / „Scanpix“ nuotr.

„Vaikai iš tavęs reikalauja laiko, pastangų, juk jie to nusipelnė. Ir tos sudėtingos situacijos, kelionės, ilgas buvimas atskirai, tu su tuo dirbi.“ – sakė vyras.

Psichologės Becky Spelman teigimu, taip kalbėdamas Davidas Beckhamas nieko blogo nepadarė. Nors ir nuskambėjo šiek tiek netaktiškai žmonos atžvilgiu, bet buvęs futbolininkas sakė sunkiai dirbantis dėl santuokos išsaugojimo. Kad išsidavė, jog ne viskas gerai – normalu.

Daugelis šios garsios šeimos istoriją seka nuo 1997-ųjų, kai garsus futbolininkas ėmė susitikinėti su garsia popžvaigžde, tuomet dar Victoria Adams. Pora susituokė po dviejų metų draugystės, šiuo metu jie augina tris sūnus ir dukrą.

Net du kartus Davidas buvo kaltinamas neištikimybe. Vieną – su savo asistente Rebecca Loos, kitą – su modeliu Mariann Fogarasy. Be šių žymesnių skandalų Davidas sietas ir su kitomis garsiomis moterimis.

Pasak specialistų, būtent dėl viešumo ir vis netylančių antrasčių apie trečiuosius asmenis per 20 gyvenimo santuokoje metų pora vis dar nėra tokioje būsenoje, kuri garantuotų ramybę šeimoje ir sėslius santykius.


Victoria ir Davidas Beckhamai (25 nuotr.)
+19