Davido Beckhamo sūnus Brooklynas išsiskyrė su mergina: dėl jo ji nesiryžo pokyčiams

Brooklynas Beckhamas, Madison Beer / Vida Press nuotr.
Brooklynas Beckhamas, Madison Beer / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-08-31 08:00
AA

Dainininkė ir interneto sensacija Madison Beer – vieniša, praneša portalas PEOPLE.COM. Su futbolininko Davido Beckhamo sūnumi Brooklynu Beckhamu santykius gražuolė nutraukė dėl jo persikėlimo gyventi į Niujorką.

Šiais metais Brooklynas Beckhamas išsikelia gyventi į JAV. Niujorke britas studijuos fotografiją. Neseniai pristatęs savo pirmąją fotografijų knygą jaunuolis neramiai žvelgia į rytojų. Būtent dėl to jų santykiams su Madison – galas. „People“ atlikėja pasakojo, kad šiuo metu taip pat kopia karjeros laiptais ir neturi laiko meilei per atstumą.

Brooklynas Beckhamas ir Madison Beer / Vida Press nuotr.

Dar liepą mergina teigė, kad simpatizuoja Victorios ir Davido Beckhamų atžalai. Jie atsidūrė visų dėmesio centre, nes prieš tai Brooklynas puoselėjo jausmus garsiai aktorei Chloe Grace Moretz. Dauguma manė, kad M. Beer nuviliojo jaunuolį nuo Chloe.

Chloe Grace Moretz / Vida Press nuotr.

Be to, kad šiuo metu intensyviai dirba su muzika, Madison įnirtingai kovoja su patyčiomis internete ir rengia socialines akcijas. Ji – savo žydėjimo laikotarpyje. Mergina linki Brooklynui sėkmės ir tiki, kad jis suras sau skirtąją Niujorke.

Madison Beer (10 nuotr.)
+4