Deimantė Kazėnaitė apie skyrybas su ilgamečiu draugu: „Buvau pamynusi savo gyvenimą...“

Deimantė Kazėnaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

„Gyvenau pamynusi savo gyvenimą, gyvenau pamynusi savo vertybes ir tiesiog praradusi save – galiu tikrai pasakyti, nėra ką slėpti“, – pasakojo vizažistė, nuomonės formuotoja Deimantė Kazėnaitė.

Pasak moters, prieš kelerius metus įvykusios skyrybos su garsiu fotografu Gediminu Žilinsku buvo geriausias sprendimas, atnešęs visus įmanomus pokyčius, ir padėjęs iš naujo save atrasti.

Netrukus 31-ąjį gimtadienį švęsianti moteris laidoje „Nuo... Iki...“ pasakojo apie naujos simpatijos išdavystę, kurią patyrė po skyrybų, atviravo apie vyrų bandymus ją papirkti ir nepriklausomybės svarbą.

Šiandien jos akys švyti iš meilės. Naujas moters širdies draugas – ketveriais metais jaunesnis finansų specialistas Nicolas iš Prancūzijos. Draugystė su juo užsimezgė netikėtai.

Jis buvo vienas iš daugelio pažįstamų socialiniame tinkle, kuriam Deimantė parašė neįpareigojančią žinutę nuobodžiaudama. Poros draugystė užsimezgė karantino įkarštyje – tuomet, kai kelionės buvo ribojamos, o daugelis pramogų nepasiekiamos.

Deimantė Kazėnaitė su mylimuoju Nicolu / Asmeninio albumo nuotr.

Po skyrybų su buvusiu sužadėtiniu netrūko spėliojančių, kad Deimantės širdį turėtų užkariauti gerokai vyresnis, solidus verslininkas. Tad pasirodžius šioms nuotraukoms komentatoriai stebėjosi, kad žinomos nuomonės formuotojos ir modelio antrąja puse tapo perspektyvus, jaunas vaikinas.

„Nuostatų, kas gali būti greta, neturėjau, rinkausi tai, kur ėjo mano širdis....“, – pasakojo Deimantė.

Laida „Nuo... Iki...“ – pirmadienį, 20 val., per LNK.

Deimantė Kazėnaitė su mylimuoju / Asmeninio albumo nuotr.
Skaitykite daugiau