Deimantės Kazėnaitės atostogų silpnybė – maudymosi kostiumėliai, bet nesirenka liekninančių

Deimantės Kazėnaitės bikinių kolekcija / Gedimino Žilinsko nuotr.
Deimantės Kazėnaitės bikinių kolekcija / Gedimino Žilinsko nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-07-16 08:00
AA

„Aš – iš tų, kurie mano, kad turėjo gimti šiltuose kraštuose“, – prisipažįsta modelis, vizažo meistrė Deimantė Kazėnaitė (26). Todėl vienas svarbiausių drabužių vasarojant Lietuvoje ar kelis kartus per metus atostogaujant saulėtuose kraštuose jai – maudymosi kostiumėlis.

Deimantė neskaičiavo, kiek bikinių guli jos komodos stalčiuose. Svarsto, kad turėtų būti daugiau kaip dvidešimt. „Naujų dairausi ne tik ruošdamasi vasarai. Ir per viduržiemio speigą, jei suplanuotos atostogos ten, kur šilta, ieškau naujo paplūdimio drabužėlio. Norisi gerai atrodyti ir poilsiaujant“, – prisipažįsta. Merginos širdies draugas – žinomas fotografas Gediminas Žilinskas. Pora turi tradiciją per išvykas gražiose vietose surengti fotosesiją – sukurti jųdviejų atostogas priminsiančių atvirukų. Deimantė dar ir dėl to pasistengia, kad atrodytų pribloškiamai.

Nusprendusi, jog metas pasidairyti naujo bikinio, ji lenda į instagramą. Sako pastebėjusi, kad pastaruoju metu ten galima rasti visko. Deimantė turi ir keletą mėgstamų interneto parduotuvių, kartais akis užkliūva už gražaus daikto viešint užsienyje, o naujausi maudymosi kostiumėliai įsigyti lietuviškame „Beach Boutique“.

Deimantės Kazėnaitės bikinių kolekcija / Gedimino Žilinsko nuotr.

Naują bikinį vizažistė renkasi labai atidžiai: atsižvelgia ir į sezono tendencijas, ir į modelį, spalvas, audinio bei siuvimo kokybę. „Man patinka įvairūs bikiniai: nuo aštresnio stiliaus iki labai mielo su romantiškais akcentukais, nuo margo iki vienspalvio, – pasakoja. – Erzina vulgarumas, nemėgstu bereikšmių blizgučių. Skoningi, minimalūs akcentai, nuosaikios spalvos yra tai, kas patraukia akį. Man tikrai aktualu, kad daiktas būtų stilingas ir kokybiškas. Tačiau nebūtinai brangus.

Ir dar be galo svarbu, kad tiktų. Apsvaigusi nuo bikinio grožio negaliu užmerkti akių: reikia, kad drabužėlis pabrėžtų privalumus ir nukreiptų dėmesį nuo trūkumų.“

Deimantės Kazėnaitės bikinių kolekcija / Gedimino Žilinsko nuotr.

Daili mergina juokiasi, kad ypač svarbu neprisisvajoti, kai bikinį renkiesi internete: „Taip, aš labai liekna. Todėl man nepatinka dar labiau liekninantys drabužėliai. Jie turi būti pasiūti taip, kad dailiai ir patogiai priglustų prie kūno.“

Tačiau vis tiek kartais nutinka taip, kad naujas drabužis neprilimpa. Arba kitais metais nebeatrodo toks nuostabus. Tuomet su bikiniu, kaip ir su kitais rūbais, Deimantė atsisveikina – kam nors atiduoda. O sėkmingiausi modeliai papildo jos kolekciją.

„Turiu daug bikinių, todėl atsakingai renkuosi, kur kokį vilkėti. Visada įsijaučiu į šalies, kurioje atostogausiu, specifiką, išvykos stilistiką, nepamirštu ir kas tą sezoną yra ant bangos, – pasakoja grožio pasaulyje tvirtai besijaučianti mergina. – Jei ruošiuosi kelionei į egzotišką šalį – mane traukia bohemiškas stilius. Jei skrendu į prabangią salą – vilioja elegancija. Na, o jei susiruošiu tiesiog degintis – renkuosi kuo mažiau pridengiantį kūną, kad įdegis būtų gražus.“

Deimantės Kazėnaitės bikinių kolekcija / Gedimino Žilinsko nuotr.

Ji pabrėžia, kad poilsiui prie jūros skirtų atostogų metu maudymosi kostiumėlis yra svarbiausias drabužis. Juk jį dažnai tenka dėvėti visą dieną: tai vieną, tai ant jo apsivilkus suknelę, tuniką ar šortus.

Rinkdamasi, kuriuos bikinius dėsis į lagaminą, Deimantė pagalvoja apie bendrą atostogų įvaizdį. Todėl šalia gula derantys papuošalai, skrybėlė ir pora kepuraičių, pinta rankinė ar smagi kuprinytė. Be abejo, būtini saulės akiniai, per tokio stiliaus atostogas nepakeičiamos yra tunikos.

„Man patinka ruoštis atostogoms. Naujomis detalėmis papildyti seną komplektą. Tai toks... didysis malonumas, – prisipažįsta Deimantė. – Na, o kadangi dažniausiai poilsiauju su fotografu, visada pagalvoju ir apie tai, ar mano įvaizdis bus fotogeniškas.“

Deimantė dievina šilumą ir saulę. Vasara – jos mėgstamiausias metų laikas. Mielai ja džiaugtųsi tik Lietuvoje. Tačiau jei orai nelepins, gali būti, kad kaip ir pernai, su Gediminu ekspromtu išlėks kur nors pasišildyti. „Pabuvusi savaitę ten, kur šilta, atsigaunu, tampu tarsi džiunglių vaiku: plaukai susigarbiniuoja, įdegu“, – kvatoja gražuolė. Jai patinka degintis, maudytis, bet ekstremalių vandens pramogų prisibijo.

Deimantės Kazėnaitės bikinių kolekcija / Gedimino Žilinsko nuotr.

Pora stengiasi kuo labiau pailginti vasaros sezoną, todėl turi tradiciją kur nors į šiltuosius kraštus traukti baigiantis rugsėjui, taip pat – gūdų vasarį, kai žiema būna visai pabodusi, ir pavasarį, kad neprailgtų laukti lietuviškos vasaros.

Kadangi žino, jog per atostogas saulėje praleis daug laiko, Deimantė nepamiršta pasiimti apsauginio kremo ir specialiomis priemonėmis ar vietoje nusipirktu kokosų, alyvuogių aliejumi odą gausiai drėkinti. Ar ilsintis jai prireikia makiažo? „Viskam savas laikas ir vieta, – sako specialistė. – Gulėti paplūdimyje pasidažius lūpas atrodytų juokinga. Tačiau jei einu į vakarėlį – pasiryškinu. Pastebėjau, kad kai įdegu, makiažo reikia mažiau – sau patinku labiau. Tada ir strazdanos puošia.“

Deimantės Kazėnaitės atostogų stilius (8 nuotr.)
+2
Deimantės Kazėnaitės atostogos (5 nuotr.)
Asmenininio albumo nuotr.
+2