Deimantų verslo savininkas P.Ribas: „Kai tėvas mus paliko, Izraelyje net neturėjome ant ko miegoti“

Patrikas Ribas / LNK nuotr.
Patrikas Ribas / LNK nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-09-20 15:10
AA

Patrikas Ribas – vos 27-erių, tačiau jo gyvenime istorijų būta tiek, kad galėtum kurti filmą. Ištarus jo vardą, prieš akis iškyla deimantų verslas bei socialinių tinklų mylėtojų traukos tašku tapusi kavinė „Augustas ir Barbora love story café“ sostinėje, kuri prieš didžiąsias metų šventes papuošiama įspūdingomis dekoracijomis.

Nors šiandien Patriko gyvenimas, rodos, tviska deimantais, tam, kad tvirtai stovėtų ant kojų, teko pereiti ir ugnį, ir vandenį, o, atsidūrus Izraelyje, kaip ir visiems jaunuoliams, savo kailiu patirti, kas yra privaloma karinė tarnyba. Prisimindamas šį etapą, vyras prisipažįsta – dėl jo pasikeitė santykis į žmones.

„Prarandi emociją. Kai matai, kad žmogus atrodo nuoširdžiai, o po to jis įvažiuoja dinamito diržu ir susprogdina šimtą šeimų, prarandi tikėjimą žmonėmis”, – LNK laidoje „Bus visko“ pasakoja Patrikas Ribas.

Patrikas Ribas / LNK nuotr.

Patrikas atviras: nors Izraelyje visada yra karinė parengtis ir visi žino, kad kažkur gali būti įvykdytas teroristinis išpuolis, tai viena saugiausių šalių pasaulyje.

„Pavyzdžiui, jeigu įvykis Prancūzijoje, ten viešbutį atlaisvinti užtrunka tris dienas. Izraelyje užtruktų 5 minutes. Nes visi žino, kaip elgtis”, – sako vyras.

Laidos metu Patrikas prabilo ir apie savo sunkią vaikystę, kuomet atvykus į Izraelį su šeima, juos paliko tėtis, todėl mama, likusi viena su dviem mažamečiais vaikais, turėjo kabintis į gyvenimą ir viską pradėti nuo nulio.

„Kai atvažiavom į Izraelį, nebuvo ant ko miegoti. Miegojom ant čiužinio. Mama su dviem vaikais viena turėjo tvarkytis su visais reikalais. Aš neįsivaizduoju, kaip jai, kaip moteriai, reikėjo pradėti šitą kelią. Ji turėjo dirbti po 14 valandų per parą, kad išlaikytų šeimą. Mes praleisdavom dieną absoliučiai vieni – reikėjo patiems tvarkytis. Aš tik atsimenu, kai vaikščiodavau po gatves vienas, daug mąstydavau. Taip neturėtų būti.“

Šiandien Patrikas Ribas – sėkmingo verslo savininkas. Bet kodėl jo sąskaitoje beveik niekada nėra pinigų? Dėl kokios priežasties jo ir mamos deimantų verslai yra atskirti bei ką reiškia statyti fabriką Indijoje?

Laida „Bus visko“ – antradienį, 20 val per LNK.

„Ribas Jewellery“ gimtadienio šventė (169 nuotr.)
+163