Deivį į filmavimus lydinti Renata Norvilė: „Aš – jo palaikymo komanda“

Deividas Norvilas su žmona Renata / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Deividas Norvilas su žmona Renata / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-12-01 18:48
AA

Pirmadienį LRT studijoje skambėjo šlageriai. Čia vyko „Auksinio balso“ filmavimas, kuriame muzikantai duetu traukė daugeliui puikiai pažįstamas dainas. Duetu čia pasirodė vampyrais prisistatę Deividas Norvilas su Algirdu Kaušpėdu – jiedu kartu užtraukė „Anties“ dainą „Alyvos“.

Palaikyti Deivio atvyko ir jo žmona Renata Norvilė. Tiesa, viena – vaikus palikusi namuose. „Aš – jo palaikymo komanda. Negaliu praleisti jo pasirodymo, noriu būti šalia“, – dar užkulisiuose Žmonės.lt kalbėjo Renata. Filmavimo metu ji laikė kumščius už sėkmingą vyro numerį.

Anksčiau pati įvairiuose televizijos projektuose dalyvavusi Renata dabar sako jaučianti atokvėpį, ji filmuotis nesiveržia. „Iki Naujųjų man – ramybės laikas. Džiaugiuosi, kad daugiau dėmesio galiu skirti šeimai, o paskui žiūrėsiu. Vėliau laukia „Paryžiaus katedros“ miuziklas, bus ką veikti“, – sakė ji.

Algirdas Kaušpėdas ir Deividas Norvilas su žmona Renata / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Deivio ir Algirdo duetas sulaukė šiltų publikos aplodismentų, tačiau komisijos per daug nesužavėjo. Pasak komisijos pirmininkės Zitos Kelmickaitės, numeris priminė vaikų darželį. Tuo tarpu Nomeda Kazlauskaitė-Kazlaus pagyrė ne tik muzikinius, bet ir aktorinius jų sugebėjimus. „Jūs, Deivi, buvote Kaušpėdo dubleris“, – sakė ji.

Nuomonę apie duetą išreiškė ir komisijos narys Julius Dautartas. „Norėčiau pasveikinti Kaušpėdą su šeimos pagausėjimu. Kaušpėdukas labai žavus buvo“, – apie Deividą kalbėjo jis.

Algirdas Kaušpėdas ir Deividas Norvilas su žmona Renata / Lukas Balandis / BNS nuotr.
„Auksinio balso“ filmavimas (40 nuotr.)
+34