Deividas ir Renata Norvilai rekomenduoja: ką su šeima nuveikti Druskininkuose?

Deivio ir Renatos Norvilų šeima / Tomo Petrovskio nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

Šeštadienį prasidėjo kulinarinių kelionių po Lietuvą projektas „Maisto kelias“. Penktojo TV3 laidos sezono herojais tapusi viena gražiausių pramogų pasaulio porų, dainininkai Deivis ir Renata Norvilai, kartu su sūnumis Emiliu ir Rėjumi drąsiai pasinerė į naujų skonių bei nuotykių paieškas.

Kiekviena kulinarinių kelionių projekto laida žiūrovams suteikia ne tik unikalių maršrutų rekomendacijų, kurios leidžia geriau pažinti gimtąjį kraštą ir pamatyti gražiausias vieteles, bet ir platų sąrašą geriausių gastronominių vietų.

Šurmuliuojantį Vilnių palikę užnugaryje, laidos herojų šeima įsikurė tikra ramybės oaze vadinamoje „Eglės sanatorijoje“, kur gyvens visą vasarą. Būtent iš čia kiekvieno šeštadienio laidose jie leisis į keliones po Lietuvą. O pirmojoje laidoje Norvilai kvies pažinti miestą, kuriame vasaros. Tai – vienas gražiausių šalies kurortų, Druskininkai.

„Visi keturi labai mėgstame keliauti, pažinti bei išbandyti naujas pramogas, tad šio projekto idėja mums labai priimtina. Ar gali būti geresnis planas vasarai, jei ne keliauti po Lietuvą?“, – klausia Deivis.

Kelionių entuziastais save galintys vadinti Norvilai vieningai tvirtina, kad dažnas lietuvis nė neįsivaizduoja, kiek įdomybių yra ir mūsų šalyje.

Renata ir Deividas Norvilai su vaikais / Tomo Petrovskio nuotr.

„Keliauti į užsienį ir pažinti naują kultūrą visuomet yra smagu, bet ir Lietuvoje turime daug neatrastų kampelių ir įspūdingų vietų, kurias pamatyti tikrai verta. O pradėti keliones nuo Druskininkų yra puikus pasirinkimas, nes čia harmoningai dera svarbiausi komponentai – aktyvios pramogos, ramus poilsis, ir, žinoma, gardus maistas!“ – sako žinoma pora.

Po pirmosios laidos premjeros, herojai dalijasi savo rekomendacijomis, ką su šeima nuveikti Druskininkuose:

1. Picerija „Sicilija“. Pirmąją Druskininkų piceriją, įkurtą dar 1998 metais, galite rasti miesto centre, ant Ratnyčėlės upelio kranto. Picerijoje galite mėgautis europietiškos virtuvės patiekalais bei rinktis iš daugiau nei 100 vyno rūšių asortimento. „Legendinėje miesto picerijoje lankomės tikrai ne pirmą kartą. Tai restoranas, į kurį visada užsukame, kai atvykstame koncertuoti – niekada nenuvilia“, – laidoje sakė Deivis.

2. Lenktas tiltelis. Šeimai didžiulį įspūdį paliko ir po rekonstrukcijos atidarytas lenktas tiltelis, kuris kurorte buvo pastatytas dar 1953 metais. Įgyvendinant projektą buvo išlaikyta unikali tilto forma: iš istorinės nuotraukos atkurti metaliniai turėklai, atstatytas senasis grindinis piešinys.

3. Paplūdimio tinklinio aikštynas. Dažnas kurorto svečias sako, jog apsilankymas čia tampa geriausia investicija į save ir savo sveikatą. Druskininkų kurortas nuolat keičiasi, o išpuoselėtos miesto vietos kviečia apsilankyti tiek Druskininkų savivaldybės gyventojus, tiek ir miesto svečius. Viena iš tokių vietų – šalia Vijūnėlės tvenkinio, gegužės mėnesio pabaigoje atidarytas paplūdimio tinklinio aikštynas, pritaikytas net kelioms sporto šakoms. Čia daug veiklos ras ne tik sporto mėgėjai, bet ir vaikai.

4. „The House“ restoranas. Pačiame miesto centre įsikūrusioje kavinėje siūloma paragauti Viduržemio jūros regiono, tradicinių amerikietiškų ir kitų patiekalų. „Ar galite patikėti, kad tai – vienintelė kavinė Lietuvoje, kuri turi šuniukų meniu?“ – nuostabos neslėpė Deivis. Augintinių meniu galima rasti ne tik mėsos, sauso maisto ar gurmaniškų skanėstų, bet ir rekomenduojamų porcijų dydžius.

Deividas Norvilas su vaikais

5. „Nemuno tako“ maršrutas. Tai – dar viena lokacija, į kurią Norvilų šeima ateityje žada sugrįžti ne kartą. Įrengtas 2014 m., takas prasideda prie „UNO nuotykių parku“ ir veda Nemuno pakrantės pušynais iki nedidelės aukštumos, nuo kurios atsiveria vienas gražiausių miesto vaizdų – Meilės salos panorama.

6. „Uno parkas“. Laipiojimas medžiuose – aktyvi pramoga, skirta visoms amžiaus grupėms ir nereikalaujanti fizinio pasiruošimo. Norvilų šeimos nariai taip pat nepabūgs išbandyti šią kurorte esančią pramogą ir drąsiai žengs tarp medžių nutiestais takais. Deivis pasakojo, kad pirmiausia būtina išklausyti instruktažo ir apsirūpinti laipiojimo priemonėmis, o tuomet, su nuolatine instruktorių priežiūra, belieka mėgautis Druskininkų gamta ir bandyti nežvelgti žemyn!

7. Panoraminis restoranas „4 vėjai“. Vienas prabangiausių kurorto restoranų kviečia mėgautis ne tik išskirtiniais patiekalais, bet ir puikia Druskininkų panorama, mat yra įsikūręs aštuntame aukšte, iš kurio atsiveria įspūdingi vaizdai. Restorano virtuvės šefas Tomas Mockūnas lankytojus džiugina gurmaniškais virtuvės kūriniais, kuriuos ragaujant galima pasijusti lyg mažojoje Prancūzijoje. Laidos herojai atskleidė, kad tiek patiekalų skonis, tiek jų pateikimas yra verti aukščiausio įvertinimo.

Nesuvaidinta realybė keliaujant su vaikais, kulinarinis paveldas, smagios pramogos, Lietuvos istorija bei kultūra, geriausi restoranai, naudingi patarimai ir daug kitos informacijos – laidoje „Maisto kelias“ – šeštadieniais, 9.30 valandą per TV3.

Skaitykite daugiau