Deividas Meškauskas mini 33-iąjį gimtadienį: „Kaskart prieš šią dieną aplanko ir liūdesys“

Deividas Meškauskas ir Ineta Stasiulytė/ Irmanto Gelūno „ŽMONĖS FOTO“ ir Tomo Kaunecko nuotr.
Deividas Meškauskas ir Ineta Stasiulytė/ Irmanto Gelūno „ŽMONĖS FOTO“ ir Tomo Kaunecko nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-10-01 19:02
AA

„Tradiciškai prieš gimtadienį jaučiu ir šiokį tokį liūdesį. Gal dėl to, kad didėja skaičiai, o gal dėl svarstymų, ar noriu gimtadienį švęsti. Vėliau dvejonės baigiasi, suprantu, kad mano gimimo diena yra svarbi, viskas aprimsta, ateina džiaugsmas ir laukimo valandos“, – spalio 1 dieną pasitikdamas 33-iąjį gimtadienį Žmonės.lt pasakojo šokėjas Deividas Meškauskas.

Deividas prisipažino, kad šiemet didelių gimtadienio šventės planų neturi. Paprastai juos mėgsta švęsti namuose, su artimiausiais žmonėmis.

„Man patinka, kai susirenka patys artimiausi draugai, kartu pasidarome vakarienę ir nesvarbu, kokia savaitės diena išpuola. Per gimtadienį man svarbiausia, kad šalia būtų tie žmonės, kurie nuoširdžiai nori pabūti kartu. 33 metai – dar ne jubiliejus. Na, o kai toks bus, turbūt teks planuoti kažką didesnio“, – šypsojosi profesionalus šokėjas.

Gimtadienį Deividas prilygina atskaitos taškui. „Galvoju, kad tądien daug kas, kas įvyko negero, nusibraukia, prasideda kitas etapas. Jame aš sau linkiu sėkmės, laimės, darbingų metų ir svarbiausia – geros sveikatos“, – teigė jis.

O šiokiadieniais Deividas daugiausiai laiko ir jėgų skiria savo įkurtai šokių studijai „Studio DM“.

Deividas Meškauskas/ „Fotobanko“ archyvų nuotr.

„Turėjau vaidinti naujame spektaklyje, tačiau jį atšaukė dėl viruso. O šiaip, kaip visada, dirbu studijoje, vedu individualias šokių pamokas. Kadangi studijai pats ir vadovauju, turiu daug reikalų, susijusių su studijos išlaikymu“, – Žmonės.lt pasakojo D.Meškauskas.

Deividas užsiminė, jog šį sezoną didžiausią pokytį pajuto tarp jaunavedžių porų, norinčių išmokti vestuvinį šokį, jų šįmet – kur kas mažiau nei įprastai.

„Daug kas nukėlė vestuves, todėl gali būti, kad kitąmet teks stipriai padirbėti, – šypsojosi D.Meškauskas ir pridūrė, kad su jaunavedžiais dirbti jam labai patinka: – Naujos pažintys, daug juoko, daug laimės, visi nusiteikę pozityviai. Šias emocijas pajuntu tiesiogiai ir tai yra nuostabu. Gerbtina, kad žmonės laikosi tradicijų, atsakingai ruošiasi pirmajam šokiui. Atėjusieji mokytis suvokia, kad apsikabinti ir palinguoti pagal ritmą – nėra šokis. Žinoma, šokį ruošiame pagal jaunavedžių norus, muziką, tematiką, charakterius.“ 

Deividas prisipažino, kad be veiklos studijoje jis dar šoka ir trupėje, kurios vadovė turi nemažai kūrybinių planų. „Trupės pavadinimo kol kas neįvardinsiu, bet kai pirmą kartą sušoksime scenoje, galėsiu daugiau apie tai pakalbėti. O dabar intensyviai ruošiame šokių programą“, – atskleidė žinomas vyras.

Aktorė Ineta Stasiulytė ir šokėjas Deividas Meškauskas

Paklaustas apie asmenį gyvenimą ir santykius su aktore Ineta Stasiulyte, Deividas prisipažino – kaip ir visose šeimose, taip ir jų, būna visko. „Manau, kad kiekvienoje poroje, kiekviename kelyje būna įvairių etapų ir tai yra normalu, o šiaip – viskas mūsų santykiuose yra gerai“, – nedaugžodžiavo D.Meškauskas.

Jiedu su Ineta draugauja dešimt metų, 2018-aisiais porai gimė dukra. Deividas taip pat turi sūnų iš ankstesnių santykių su dainininke Rūta Ščiogolevaite.

Aktorė Ineta Stasiulytė ir šokėjas Deividas Meškauskas (56 nuotr.)
+50