Deividas Meškauskas: šokėjams su moterimis susipažinti lengviau

Deividas Meškauskas / Stop kadras
Deividas Meškauskas / Stop kadras
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-05-11 13:47
AA

Garsų pramoginių šokių šokėją Deividą Meškauską daugelis atpažįsta kaip daugkartinį įvairių televizijos projektų dalyvį. Nors dabar žymus vyras televizijos ekranuose matomas itin retai, jis tikina šios srities visai nepamiršęs: laukia įdomių projektų ir pasiūlymų, o kartas nuo karto atsiduria ir filmavimo aikštelėje.

Šį kartą komiškame TV3 seriale „Rezidentai“ žavaus mačo vaidmenį sukūręs šokėjas prisipažįsta – vaidinti jam itin patinka.

Ketvirtadienio vakarą TV3 serialo „Rezidentai“ žiūrovai turės galimybę D. Meškauską išvysti aktoriaus amplua – žymus šokėjas seriale atliko epizodinį, tačiau itin ryškų žavaus šokėjo vaidmenį.

Panašu, kad vaidyba D. Meškauskui – nesvetima. Vaidina ne tik jo mylimoji aktorė Ineta Stasiulytė, bet šokio bei vaidybos jis mokėsi ir pats, o dabar neretai tampa lietuviškų serialų aktoriumi. „Čia ne pirmas mano atsidūrimas filmavimo aikštelėje – esu filmavęsis ir anksčiau. Mane vaidyba visada žavi ir aš labai žaviuosi visais aktoriais. Kai tik gaunu progą kažkur pavaidinti – man labai patinka, nes kaskart tobulėju, kaskart gaunu vertingų pastabų. Kaip Ineta sako – mažų vaidmenų nėra, yra tik maži aktoriai“, – tikino D. Meškauskas.

„Svajonių vaidmens neturiu, bet suvaidinti visur mielai sutikčiau, nes man įdomu. Nebent norėčiau suvaidinti žmogų, kuris kuo daugiau skirtųsi nuo Deivido Meškausko. Tada galėčiau sakyti, kad tai rimtas vaidmuo“, – pridūrė šokėjas.

Seriale „Rezidentai“ jam atiteko žavingo, šokiais savo mylimosios I. Stasiulytės heroję pakerinčio mačo vaidmuo. Paklaustas, ar šokėjams ir realiame gyvenime moteris pakerėti lengviau, D. Meškauskas tikino, kad mokantys šokti vyrai išties turi pranašumą.

„Manau, kad kai vyras, kuris moka šokti, kažkokiame vakarėlyje pakviečia damą šokiui ir yra ne klišas, ne šleivas, nesistumdo ir maloniai ją veda – yra didžiulis pliusas“, – sakė garsus šokėjas.

Nors anksčiau itin dažnai televizijos projektuose dalyvavęs D. Meškauskas dabar juose matomas retokai, tikina, kad į televiziją mielai grįžtų. Kol kas žymus šokėjas užsiima kita širdžiai miela veikla.

„Tiesiog anksčiau daugiau būdavo projektų, o visokios diskusijų ir pokalbių laidos manęs nedomina. Jeigu būtų koks įdomus projektas, gal ir vėl sudalyvaučiau. Šiuo metu turiu naują šokio studiją, kuri yra turbūt didžiausia Vilniuje. Visas pastangas dabar ir dedame į šią studiją. Taip pat yra visokie koncertai, vestuvės, renginiai“, – pasakojo D. Meškauskas.

Trečiasis serialo „Rezidentai“ sezonas vėl kviečia stebėti komišką ligoninės kasdienybę, kur darbuojasi rezidentai, pakliūvantys į iki ašarų juokingas situacijas. Jiems ir toliau vadovauja negailestingas, nuolat savo globotinius per dantį traukiantis Terapijos skyriaus vedėjas Rimantas Naudžiūnas, įkūnijamas aktoriaus ir režisieriaus R. Rudoko. Trečiąjį sezoną žiūrovai sutiko net tris naujus rezidentus: visiems jau gerai pažįstamo Viktoro Hugo Paplavskio dukterėčią iš Kauno, apsukruolį iš Klaipėdos ir periferijos atstovą iš Jurbarko.

Komiškas medicinos serialas „Rezidentai“ – pirmadieniais–ketvirtadieniais per TV3!