Deividas Norvilas 35-ojo gimtadienio proga sau linki nuvykti į Barseloną ir pamatyti Lionelį Messi

Deividas Norvilas / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Deividas Norvilas / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-06-13 09:56
AA

„Atsimenu, kai su klasiokais mokykloje pamatę 35 metų vyrą jį vadindavome seniu. Įdomus momentas: šiandien man 35-eri, o seniu anaiptol nesijaučiu“, – Žmonės.lt su šypsena sako šeštadienį 35-ąjį gimtadienį minintis dainininkas Deividas Norvilas.

Deividas sako nelabai mėgstantis žodį „jubiliejus“. Neva tai tik pretekstas kelti balių, savotiška pareiga kažkaip ypatingai paminėti gimtadienį. Tačiau nors šiemet proga ypatinga, dainininkas didelės puotos rengti neketina.

Deivio šeimoje tą patį mėnesį švenčiamas ir dar vienas gimtadienis – birželio 29-ąją yra gimusi jo žmona Renata. Todėl dažniausiai jiedu sujungia abi progas į vieną ir draugams surengia vieną bendrą vakarėlį.

Deivis ir Renata Norvilai / Asmeninio albumo nuotr.

Tačiau šiemet Deivio gimtadienis sutapo su savaitgaliu, todėl jis vis dėlto bus paminėtas tikrąją dieną, artimiausių žmonių rate Zarasų rajone esančioje sodyboje.

„Svarstėme ar kviesti draugus, tačiau galiu mesti jiems akmenuką – jau neatsimenu, kada patys buvome kokiame nors vakarėlyje. Atvažiuoti nori visi, o organizuoti – ne. Kai daug draugų, organizavimas tampa darbu. Todėl šiemet turbūt pasisėdėsime tik su su šeima, tėvais, uošviais ir geru bičiuliu tapusiu kaimynu“, – Žmonės.lt sakė Deivis.

Deivis ir Renata Norvilai / Asmeninio albumo nuotr.

Atlikėjas nesureikšmina bėgančių metų, jis įsitikinęs, kad tai – tik skaičius, o savijauta priklauso nuo kiekvieno asmeninio požiūrio. „Man atrodo, kad aš viduje nesikeičiu. Esu toks pats, kaip ir būdamas 20-ties, ir 25-erių. Vis dar mėgstu ir pajuokauti, ir patūsinti“, – juokėsi Deivis.

Vienintelė mintis, kurį jį aplankė šventės dieną – kad prabėgo jau pusę gyvenimo. „Daugiau jokių pasikeitimų nejaučiu, gyvenu įdomiai, esu laimingas. Muzikos neapleidžiu, teatrą kaip mylėjau, taip ir myliu, turiu nuostabų sūnų, puikią šeimą. Mano tėvai, giminaičiai visi sveiki, gyvi – viskas gerai“, – sakė jis.

Deivis užsiminė apie savo aistrą vyno kultūrai, ja jis domisi jau seniai, todėl juokėsi, kad jį sveikinantiems sukti galvos dėl dovanos dažniausiai nereikia. Išlaikyto, įdomaus ir gero vyno butelis ar su šiuo gėrimu susiję dalykai jam visuomet bus puiki dovana.

Deivis ir Renata Norvilai / Asmeninio albumo nuotr.

Pats sau Deivis linki daugiau keliauti, gyventi taip, kad galėtų mėgautis kiekviena akimirka ir... nuvažiuoti į Barseloną pažiūrėti futbolo rungtynių.

„Barselonos komanda – mano mėgstamiausia. Noriu pamatyti Lionelį Messi gyvai. Net mano Emilis sako, kad Messi žaidžia geriausiai“, – apie su sūnumi sutampančias nuomones sakė Deivis.

Deivis ir Renata Norvilai / Asmeninio albumo nuotr.

Vasarą Deivido laukia intensyvus metas. Jau netrukus prasidės rudenį startuosiančio muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ filmavimai – ten Deivis su žmona Renata taps šou dalyvių mokytojais.

Dainininkas taip pat nusprendė iš arčiau susipažinti su kariuomenės virtuve, jis filmuojasi laidoje „Tikri vyrai“.

„Tai projektas, kuriame labai norėjau sudalyvauti. Visi bijo tos kariuomenės, o aš pats veržiuosi. Reikia pamatyti ir išbandyti pačiam“, – sakė jis.

Deivis ir Renata Norvilai / Asmeninio albumo nuotr.