Deividas Norvilas patyrė traumą futbolo stadione: „Mano pirštas išsivertė į kitą pusę“

Deividas Norvilas-Deivis patyrė traumą / Žmonės.lt ir asmeninė nuotr.
Deividas Norvilas-Deivis patyrė traumą / Žmonės.lt ir asmeninė nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-04-14 17:46
AA

Kartą per savaitę futbolą žaidžiantis dainininkas Deividas Norvilas susižeidė kojos pirštą. Po patirtos traumos Deiviui teko apsilankyti ligoninėje, tačiau tai dainininkui artimiausių planų nesujauks.

Žmonės.lt D.Norvilas pasakojo, kad futbolą žaidžia ypač dažnai, tad ir traumų pasitaiko įvairių. Šį kartą jis pasitempė pirštą ir dėl didelio skausmo teko apsilankyti pas medikus.

„Futbolą žaidžiu kartą per savaitę. Man ši sporto šaka yra pati mėgiamiausia. Stengiuosi ne tik visuomet stebėti rungtynes, bet ir žaisti. Aš sergu tuo futbolu.

O čia yra futbolo, kurį labai myliu, pasekmės. Jau buvau Santariškėse, nes galvojau, kad lūžo. Pasakė, kad skilęs nagas ir sausgyslė ar kas ten... Žodžiu, pirštas išsivertė į kitą pusę, bet lūžių jokių nėra. Dvi savaites neleido žaisti, tai labai liūdna. Teks dabar žaisti stalo futbolą...“ – juokėsi D.Norvilas-Deivis.

Deivido Norvilo-Deivio pirštas / Asmeninė nuotr.

D.Norvilas pasakojo, kad artimiausiu metu turės pasirodyti miuzikle „Paryžiaus katedra“, tačiau trauma jam nesutrukdys atlikti Kupriaus vaidmens.

„Lengvai šlubuoju, bet rytoj teks pasirodyti miuzikle. O Kuprius ten turi šlubuoti, tai viskas labai į temą“, – šmaikštavo dainininkas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Pasirodymo metu susižeidęs Vitalijus Cololo: „Silpniems žmonėms scenoje – ne vieta“

Deivis teigė, kad rimtų traumų patirti niekuomet neteko, o ši nelaimė – profesionalių futbolininkų kasdienybė.

„Savo gyvenime lūžių ir didesnių traumų nesu turėjęs, bet mėlynės yra įprasta. O lūžtantys, juodi nagai, manau, profesionaliems futbolininkams yra tikrai ne naujiena. Aš tik mėgėjas, bet ir man dažnai tokių dalykų pasitaiko“, – Žmonės.lt sakė D.Norvilas.