Deivio sūnus nustebino tėtį – tapo laidos žvaigžde: „Abejojau, kad jis išvis kažką pasakys“

Deivis ir Renata Norvilai su vaikais / Asmeninio albumo nuotr.
Deivis ir Renata Norvilai su vaikais / Asmeninio albumo nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2021-12-21 09:34
AA

Atlikėjų Renatos ir Deivio Norvilų šeima įnirtingai ruošiasi Kalėdoms. Šventinėmis istorijomis ir tradicijomis jie pasidalijo ir televizijoje, kurioje pasirodė su sūnumis Emiliu ir Rėjumis. Nors tėvai tikėjosi, kad jie kamerų prisibijos, atsiskleidė visai kitokios jų savybės, o mažylis Rėjus parodė, kad žodžių kišenėje tikrai neieško.

Šventinėje TV3 „Gero vakaro šou. Kalėdų belaukiant“ laidoje apsilankė keletas svečių: gastronomijos istorijos žinovas Rimvydas Laužikas papasakojo apie tradicinius patiekalus, Inga Jankauskaitė atskleidė, kokias dovanas vyrai turėtų dovanoti moterims, kad niekuomet neprašautų, o Deivis ir Renata Norvilai privertė kvatotis laidoje apsilankę su vaikais.

Deivio ir Renatos mažasis sūnus Rėjus laidoje pasirodė ne itin geros nuotaikos, tačiau vėliau, su kiekviena jo pasakoma fraze, žiūrovai negalėjo sulaikyti juoko. Mažylis taiklių klausimų ir pastabų turėjo nuolat – ir tada, kai Deivis pasakojo apie savo firminės silkės receptą, ir tada, kai prisiminė neįtikėtiną istoriją iš savo vaikystės.

Deivis Norvilas su sūnumi / Stop kadras

„Kokioje antroje klasėje, kai po mokyklos grįždavau namo, o mano tėvai dar dirbdavo, vienintelis dalykas, kurį mokėdavau pasidaryti valgyti, būdavo česnakinė duona. Kartą pradėjau ją kepti ir visas puodas užsidegė. Nežinojau, ką daryti, todėl ramiai prisipyliau stiklinę vandens ir ant to puodo užpyliau… Buvo toks sprogimas, kad mane atmetė gal 3 metrus atgal. O baltos tinklinės užuolaidos dingo išvis. Pamačiau juodas lubas, išjungiau dujinę ir parašau tėvams raštelį, kad išvažiuoju pas bobutę“, – dabar jau su šypsena pasakojo Deivis.

Šeima laidos vedėjams atviravo, kad per šventes, o ypatingai Kūčias, stengiasi laikytis tradicijų. O štai kai kalba pasisuko apie dovanas, Deivis netikėtai pripažino, kad jo vaikai iki šiol nėra sugalvoję, kaip šiemet Kalėdų senelis galėtų juos pradžiuginti. „Šiais laikais suaugę per Kalėdas nori daugiau, negu vaikai – maniškiams nieko nereikia“, – sako jis.

Deivis ir Renata Norvilai su vaikais / Asmeninio albumo nuotr.

Vis dėlto galiausiai svečius nuginklavo dar viena Deivio sūnaus Rėjaus frazė, kai netikėtai atsisukęs į tėvą, jis ištarė: „Tėti, nusiramink – nebijok Kalėdų!“

„Tiesą pasakius, aš abejojau, kad jis išvis kažką pasakys. Abejojau, kad net užlips ant scenos. Bet labai įsidrąsinai, sūnau“, – juokėsi Deivis atsisukęs į savo atžalą, kuri neabejotinai tapo ryškiausia laidos žvaigžde.

„Gero vakaro šou. Kalėdų belaukiant“ – trečiadienį, 19.30 val. per TV3.

Deivis ir Renata Norvilai su vaikais / Asmeninio albumo nuotr.